Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Demi Mooreová něco kouřila, pak zkolabovala

Lidé

  11:02
Americká herečka Demi Mooreová trpěla křečemi a ztrácela vědomí, když pro ni v pondělí večer přijeli záchranáři. Vyplývá to ze záznamu hovoru mezi dispečerem ambulance a jejími přáteli, podle nichž Demi Mooreová před zhroucením "něco kouřila".

Demi Moore foto: Reuters

Záznam zveřejnila záchranná služba v Los Angeles. Mooreová byla po incidentu hospitalizována. Pak zahájila léčbu zaměřenou podle hereččiny mluvčí na její vyčerpání.

"Něco kouřila, není to marihuana, ale je to podobné vonné tyčince. Zdá se, že má nějaké křeče," řekla při telefonátu záchranářům přítelkyně Mooreové.

"Měla nějaké problémy. Nevím, co brala," řekla další žena. Podle ní také devětačtyřicetiletá herečka "jen hořela", nemohla mluvit a byla ve svém domě v Beverly Hills sotva při vědomí.

Herečka prý vdechovala rajský plyn

Úřady v Los Angeles uvedly, že části rozhovoru byly vystřiženy kvůli ohledu na soukromí herečky. Stejně tak nebyly zveřejněny pasáže narážející na konkrétní látky. Nicméně webový magazín zaměřený na celebrity TMZ.com uvedl, že jeden z přátel v hereččině domě řekl záchranářům, že vdechovala kysličník dusný, známý také jako rajský plyn.

Mooreová loni v listopadu požádala po šestiletém manželství o rozvod poté, co se ukázalo, že jí byl její třiatřicetiletý manžel Ashton Kutcher nevěrný. V novinách se pak často objevovaly snímky pohublé a přepadlé herečky.

Její mluvčí v úterý uvedla, že se rozhodla vyhledat odbornou léčbu kvůli "vyčerpání a aby celkově zlepšila svůj zdravotní stav", na kterém se podepsal stress z poslední doby.

Autor:

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat