Neděle 28. listopadu 2021, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Demi Mooreová něco kouřila, pak zkolabovala

Magazín

  11:02
Americká herečka Demi Mooreová trpěla křečemi a ztrácela vědomí, když pro ni v pondělí večer přijeli záchranáři. Vyplývá to ze záznamu hovoru mezi dispečerem ambulance a jejími přáteli, podle nichž Demi Mooreová před zhroucením "něco kouřila".

Demi Moore foto: Reuters

Záznam zveřejnila záchranná služba v Los Angeles. Mooreová byla po incidentu hospitalizována. Pak zahájila léčbu zaměřenou podle hereččiny mluvčí na její vyčerpání.

"Něco kouřila, není to marihuana, ale je to podobné vonné tyčince. Zdá se, že má nějaké křeče," řekla při telefonátu záchranářům přítelkyně Mooreové.

"Měla nějaké problémy. Nevím, co brala," řekla další žena. Podle ní také devětačtyřicetiletá herečka "jen hořela", nemohla mluvit a byla ve svém domě v Beverly Hills sotva při vědomí.

Herečka prý vdechovala rajský plyn

Úřady v Los Angeles uvedly, že části rozhovoru byly vystřiženy kvůli ohledu na soukromí herečky. Stejně tak nebyly zveřejněny pasáže narážející na konkrétní látky. Nicméně webový magazín zaměřený na celebrity TMZ.com uvedl, že jeden z přátel v hereččině domě řekl záchranářům, že vdechovala kysličník dusný, známý také jako rajský plyn.

Mooreová loni v listopadu požádala po šestiletém manželství o rozvod poté, co se ukázalo, že jí byl její třiatřicetiletý manžel Ashton Kutcher nevěrný. V novinách se pak často objevovaly snímky pohublé a přepadlé herečky.

Její mluvčí v úterý uvedla, že se rozhodla vyhledat odbornou léčbu kvůli "vyčerpání a aby celkově zlepšila svůj zdravotní stav", na kterém se podepsal stress z poslední doby.

Autor:

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...

Konec podzimní nudy: Zkraťte si čekání na Ježíška v BRuNO family parku
Konec podzimní nudy: Zkraťte si čekání na Ježíška v BRuNO family parku

Víte, jaký je rozdíl mezi slovy zábavní a zábavný? V případě BruNO family parku v Brně rozhodně žádný! Vydejte se spolu s námi do zábavního parku,...

Mohlo by vás zajímat