Diskuse
‚Klid, Donalde, klid!‘ Greta Thunbergová vrátila Trumpovi jeho téměř rok stará slova
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A94l46f52r23é42d 85K67o38n76o38p41á94s38e65k
Už se ta husička dlouho neozvala, asi už přišla na co jí má.
J70a27r19o80s13l30a25v 37N32o46v45á30k
Docela by mě zajímalo, co téhle kreatuře říká Jarda Škarka...
Z45d87e82n53e75k 71P14i74r86ů38ž44e52k
Tak to je hodně ubohý článek, vy takzvaní novináři
A mrzí mne, že jsem vám musel vynadat kliknutím na váš článek, tedy vás vlastně podpořit. Že vás tahle ostudná práce baví
J30i38r23k30a 27S64t58r24a82k45a
Vadí mi na tom, že bych očekával alespoň nějakou elementární nestrannost, ale je vidět kdo a co je na těch žurnalistických fakultách učí. Bohužel jsou už od mládí tak pokřivení, že už neví co to je být rovný a nestranný. Je to hrozné se koukat třeba na ČT nebo poslouchat ČRo, kde ten progresivismus z těch redaktorů jen "stříká". Pořád takové nenápadné okopávání a otírání se o "nevhodného" kandidáta nebo "nevhodný" názor.
K20r92i62s68t53i41a62n 66K23e15i77n21k49o78p54f
Připadá mi, že "na internetu píšou" jenom idioti. Normální lidi se baví v hospodách.
J32i62r68k89a 62S77t42r81a65k60a
Hospody jsou zavřené, pokecat můžete jenom na internetu...
P88e90t16e27r 72D22u29r24k39o74t
Máš smolu. Orangutanov syn dostal na frak.
V18í88t43ě75z93s12l88a33v 29C66í76r21k95v18a
Gréta má pravdu. To nic, to přestane:
J78i34ř67i56n55a 27S55a73v48o11v64a
Greta či DT - oba jsou neštěstí pro svět, jeden horší než druhý
V41í56t50ě27z50s57l27a52v 90C51í84r72k29v26a
Tak penicilin je taky horší, ale hlavně pro bakterie. Vánkem bažinu nevysušíte.
J65a98n96a 27T43u11l77e93j96o48v47á
No nazdar, to je ale mizerný rok! Nebohá Greta, koronavirus a teď ještě popleta Biden.
O89l28d57ř55i15c10h 85V46o59r12á78l95e83k
Už se těšíš na další války vyvolaný Bidetem?

Cesta ke zdravému stárnutí: Otestovaly jsme prémiový komplex Nuvitone PRO pro buněčnou vitalitu
V redakci eMimina si s přibývajícím věkem stále více uvědomujeme, že zdraví a dostatek energie nejsou samozřejmost. Proto jsme se rozhodly na...


















