Pondělí 24. ledna 2022, svátek má Milena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Herce Hoppera někdo nutí do rozvodu, tvrdí jeho manžela

Magazín

  9:27
LOS ANGELES - Manželka amerického herce Dennise Hoppera v soudních dokumentech uvedla, že manžel se s ní rozvádí kvůli zhoršujícímu se zdraví, ale také pod tlakem jiných lidí.

Americký herec Dennis Hopper foto: Reuters

Victoria Hopperová napsala, že zdravotní a duševní stav jejího manžela, který bojuje s rakovinou prostaty, se stává nepředvídatelný. Vyplývá to z dokumentů, které byly v pondělí předloženy Nejvyššímu soudu v Los Angeles.

Přísné podmínky
Dvaačtyřicetiletá žena usiluje o svěření do péče šestileté dcery. Žádá taky soudce, aby umožnil Dennisu Hopperovi vídat se s dcerou za dozoru jiné osoby, a to až hodinu denně, v závislosti na jeho zdraví.

V žádosti si stanovuje přísné podmínky, například, aby Hopper odstranil z rodinného domu všechny zbraně a před návštěvou nekouřil marihuanu, kterou užívá ze zdravotních důvodů.

"Myslím, že navrhovatel není schopen starat se o sebe nebo o své zákonné a finanční záležitosti," prohlásila Victoria Hopperová. "Z toho důvodu nevěřím, že žadatel je schopný rozumných rozhodnutí v nejlepším zájmu naší dcery." Hopperův manažer Sam Maydew nereagoval na opakované telefonáty a e-mailové zprávy žádající o komentář.

Jde o hercův majetek
Victoria Hopperová v žádosti uvádí, že její manžel jí řekl, že nechtěl ukončit manželství, ale 4. ledna podal žádost o rozvod, protože "jiní lidé na něm požadují, aby na ně po své smrti pamatoval". Hvězda filmu Bezstarostná jízda žádá o společnou péči o jejich dceru a slibuje, že bude platit výživné.

Třiasedmdesátiletému Hopperovi byla poprvé diagnostikována rakovina prostaty před deseti lety, ale loni se vrátila. Nyní podstupuje chemoterapii.

Victoria Hopperová žádá soudce, aby ochránil podíl na životním pojištění pro ni a pro její dceru. Tvrdí, že rozvod ji má odstřihnout od Hopperova majetku, a chce, aby soudce zrušil předsvatební smlouvu manželů.

Podle manželky Hopper změnil v říjnu svoje plány týkající se majetku, čímž porušil předsvatební smlouvu. Žádá také soudce, aby jí zajistil přístup do určitých částí majetku, kde manželé a dvě dospělé děti žijí.

Autoři: ,

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat