Sobota 2. července 2022, svátek má Patricie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Herci ze seriálu Přátele se sejdou ve speciálu televize NBC

Lidé

  12:13
WASHINGTON - Dvanáct let poté, co zmizeli z televizních obrazovek, se v únorovém speciálu televize NBC poprvé sejde všech šest hlavních aktérů populárního amerického seriálu Přátelé. Není prý ale jisté, zda diváci uvidí celou šestici najednou.

Seriál Přátelé foto: Reprofoto

„Doufám, že všech šest bude ve stejné místnosti ve stejný čas. Ale nejsem si jistý, jestli to lze logisticky zajistit,“ řekl Robert Greenblatt, šéf zábavy na NBC.

Snaha dát dohromady všechny herce z Přátel v minulosti vždy ztroskotala kvůli neochotě nebo zaplněnému kalendáři jednoho nebo několika z nich. „Nemůžeme se sejít ani na večeři. Snažíme se, ale nežijeme všichni ve stejném státě a taky už máme různé pracovní rozvrhy,“ řekla loni v jednom z rozhovorů Lisa Kudrowová, představitelka Phoebe.

Přátelé

První epizodu Přátel, kterou režíroval právě Burrows, odvysílala televize NBC v září 1994, poslední díl v roce 2004. Seriál, který je dosud velmi oblíbený, obdržel několik cen, včetně Emmy nebo Zlatého glóbu.

Dvouhodinový pořad odvysílá televize 21. února na počest režiséra Jamese Burrowse, který nedávno dotočil tisící epizodu televizního seriálu. Burrows režíroval 15 dílů Přátel a mimo to natočil některé epizody seriálů Haló, taxi nebo Na zdraví.

Ačkoli bude pořad věnován Burrowsovi, hlavní pozornost bezpochyby přitáhnou herci z Přátel - Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer, píše sever Entertainment Weekly.

Autor:

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat