Pondělí 5. prosince 2022, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Herečka Halle Berryová se vdala na zámku v Burgundsku

Lidé

  21:47
PAŘÍŽ - Americká herečka Halle Berryová se potřetí vdala. V sobotu si na renesančním zámku v burgundském Vallery vzala francouzského herce Oliviera Martineze, s nímž čeká dítě. Pár se seznámil v roce 2010 během natáčení thrilleru Temný příliv.

Halle Berryová s Oliverem Martinezem. foto: Reuters

Šestačtyřicetiletá Berryová médiím dlouho tvrdila, že po dvou neúspěšných manželstvích se už znovu vdávat nechce. Nabídku o rok staršího partnera, ale přijala; zřejmě i proto, že se v říjnu mají stát rodiči novorozeného syna. Herečka už má pětiletou dceru Nahlu z předchozího vztahu s Kanaďanem Gabrielem Aubrym.

Halle Berry

Svatební obřad se odehrál v místním venkovském kostele, oslava pro zhruba 60 hostů pak přímo v zámku. Snoubenci se snažili vše udržet v tajnosti mimo pozornost médií.

Berryová ztvárnila role v desítkách filmů, k celosvětové slávě ji vynesla hlavně role Bondgirl v bondovce Dnes neumírej nebo opakované angažmá v akční sérii X-Men. Za film Ples příšer získala v roce 2002 Oscara. Také Martinez, který byl léta partnerem australské zpěvačky Kylie Minogue, natáčí kromě Francie i v Hollywoodu.

Autoři: ,