Sobota 28. ledna 2023, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lidé

Stařec ze Hry na oliheň byl obviněn ze sexuálního obtěžování

O Yeong-su přichází na 74. ročník předávání cen Emmy v Microsoft Theater v Los Angeles (12. září 2022) foto: Richard ShotwellAP

Herec, který ve známém korejském seriálu Hra na oliheň hraje nejstaršího z účastníků smrtící soutěže, byl obviněn ze sexuálního obtěžování.
  7:39

Osmasedmdesátiletý O Jong-so se podle prokuratury v roce 2017 nevhodně dotýkal ženy. Informovala o tom agentura Jonhap s tím, že herec obvinění odmítá.

Žena poprvé podala stížnost v prosinci 2021, ale případ byl v dubnu odložen bez vznesení obvinění. „Na žádost oběti“ byla ale nyní věc znovu otevřena. Herec byl obviněn, ale nebyl zadržen, napsala agentura Jonhap. Po obvinění stáhly úřady v Soulu z oběhu reklamu, ve které herec figuruje.

Hra na oliheň je velmi úspěšný seriál americké internetové televize Netflix. Zadlužení lidé v něm soutěží v sérii smrtelně nebezpečných her o peněžní výhru. Chystá se druhá řada.

Autoři: ,

Vánoční kolotoč 2022 se dotočil: Jaké dárečky vám udělaly radost?
Vánoční kolotoč 2022 se dotočil: Jaké dárečky vám udělaly radost?

Už po čtrnácté jsme na konci roku roztočili oblíbený Vánoční kolotoč. Opět to bylo velkolepé. Pojďme se za Vánočním kolotočem 2022 ohlédnout a...

Mohlo by vás zajímat