Sobota 28. ledna 2023, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lidé

Jeremy Renner byl po vážné nehodě se sněžným pluhem propuštěn z nemocnice

Jeremy Renner (Los Angeles, 17. listopadu 2021) foto: Reuters

Jeremy Renner, který na začátku ledna utrpěl vážné zranění při odklízení sněhu, byl propuštěn z nemocnice. Americký herec byl víc než dva týdny hospitalizován poté, co ho při odklízení sněhu z příjezdové cesty poblíž jeho domu v Nevadě přimáčkl jeho sněžný pluh.
  10:44

Dvaapadesátiletý Jeremy Renner informoval, že se vrátil z nemocnice, prostřednictvím komentáře na Twitteru. Uvedl, že si doma s rodinou užil sledování jedné epizody seriálu Mayor of Kingstown, ve kterém hraje, píše list The Guardian.

Herec, známý mimo jiné z Avengers: Endgame a dalších filmů americké společnosti Marvel Studios, byl na Nový rok hospitalizován poté, co ho při pokusu o odklízení sněhu z příjezdové cesty poblíž jeho domu v Nevadě přimáčkl jeho šest a půl tuny vážící sněžný pluh.

Stroj se rozjel, když byl Renner mimo vozidlo. Podle místního šerifa se Renner zranil poté, co se snažil dostat zpět na místo řidiče. Renner utrpěl tupé poranění hrudníku, kvůli kterému musel podstoupit dvě operace, uvedla jeho mluvčí.

Renner, který byl dvakrát nominován na Oscara, je známý především díky roli Clinta Bartona neboli Hawkeye z dílny americké společnosti Marvel Studios. Zahrál si v několika filmech o superhrdinech Avengers a ve spin-off televizním seriálu Hawkeye.

Renner si jméno udělal také výkony ve filmech ze série Mission: Impossible. Nominovaný na Oscara byl za hlavní roli v dramatu z války v Iráku Smrt čeká všude a vedlejší roli ve snímku Město.

VIDEO: Jeremy Renner byl propuštěn z nemocnice:

Autoři: ,

Mohlo by vás zajímat