Středa 8. února 2023, svátek má Milada
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Kate je v seznamu nejlépe oblékaných lidí. Patří mezi ně i Beyoncé

Lidé

  7:00
NEW YORK - Už potřetí od roku 2011 se britská vévodkyně Kate dostala do seznamu nejlépe oblékaných lidí světa, který každoročně sestavuje magazín Vanity Fair. Do seznamu za letošní rok, který tentokrát nemá vítěze a neurčuje pořadí jednotlivých celebrit, se dostala také čínská první dáma Pcheng Li-jüan, zpěváci Justin Timberlake a Beyoncé a člen skupiny Rolling Stones Keith Richards.

Vévodkyně Kate foto: Reuters

Mezi oceněnými je letos i řada sportovců, například basketbalista Miami Heat LeBron James, švédský brankář hokejového týmu New York Rangers Henrik Lundqvist nebo zadák celku amerického fotbalu New England Patriots Tom Brady. První z nich označil za svůj módní vzor Jamese Bonda, druhý Franka Sinatru a třetí Steva Jobse.

ČTĚTE TAKÉ:

V letošním seznamu nechybí hollywoodské celebrity Kerry Washingtonová, Charlize Theronová nebo Brooke Shieldsová, stejně jako bývalá Spice Girl Victoria Beckhamová nebo švédská princezna Madeleine, která se letos ve Stockholmu vdávala.

Mezi nejlépe oblékané osobnosti se letos dostal také Ronan Farrow, spisovatel a právník, který je synem režiséra Woodyho Allena a herečky Mii Farowové. Za svůj vzor označil spisovatele Marka Twaina. Úplný seznam zveřejní Vanity Fair ve svém zářijovém čísle.

Autoři: ,

Deníčková soutěž: Napište příběh nejen o sexu a vyhrajte valentýnskou cenu
Deníčková soutěž: Napište příběh nejen o sexu a vyhrajte valentýnskou cenu

Sdílejte příběhy o randění, sexu nebo lásce a vyhrajte dva lubrikační gely pjur WOMAN ve dvou variantách, které zaručí tu nejdivočejší noc....