Středa 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lopezová zasedne v porotě American Idol, má zvýšit sledovanost

Lidé

  9:00
NEW YORK - Americká herečka a zpěvačka Jennifer Lopezová se stane porotkyní v soutěži na hledání zpěváckých talentů American Idol. V porotě pořadu, který se vysílal i v českém provedení pod názvem Česko hledá SuperStar, Lopezová vystřídá Ellen DeGeneresovou.

Jennifer Lopez na předávání cen AMA 2009 foto: ČTK

DeGeneresová ve čtvrtek oznámila, že po ročním působení v porotě z pořadu odchází. "Necítila jsem, že je to pro mě to pravé," řekla. "Milovala jsem objevování, podporování a pěstování mladých talentů, ale bylo pro mě těžké posuzovat lidi a někdy ranit jejich city," vysvětlila důvody svého odchodu.

Lopezová se už dříve v pořadu American Idol objevila. Nebyla však členkou poroty, ale radila soutěžícím, jak zlepšit svůj projev.

Příchod Lopezové nebude jedinou změnou v americké porotě. Už v květnu totiž oznámil legendární porotce Simon Cowell, že po devíti letech v pořadu American Idol končí. Zatím není jasné, kdo by ho měl v nadcházejícím ročníku nahradit. Podle agentury AP se spekuluje o zpěvácích Stevenu Tylerovi a Harrym Connickovi.

Podle AP by mohla výměna dvou porotců zlepšit sledovanost pořadu, která pozvolna klesala. Zároveň by mohla v lednu, kdy nový ročník začne, přilákat k obrazovkám i mladší publikum, což by se promítlo i do většího zájmu reklamního průmyslu o pořad.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!