Čtvrtek 16. září 2021, svátek má Ludmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lucie Bílá se nevdala. Svatba byla inscenovaná

Magazín

  11:56aktualizováno  14:13
PRAHA - Tajná svatba nejpopulárnější české zpěvačky Lucie Bílé s jejím přítelem Petrem Makovičkou, o níž informoval internetový portál deníku Blesk, byla nadsázka. Podle odborníků obeznámených se zákulisím showbyznysu mohlo jít v případě údajné svatby více než o žertovnou mystifikaci, spíše o snahu zviditelnit zpěvačku v souvislosti s vydáním její nové desky.

Zpěvačka Lucie Bílá, její přítel Petr Makovička (vpavo) a syn Filip Kratochvíl foto: ČTK

Po středečním křtu nového alba Modi prožila Bílá prý romantický večer, který skončil inscenovanou svatbou ve středověké krčmě v Dětenicích, kam ji Makovička pozval na večeři.

"Byla to milá zábava pro nás i pro celou krčmu. Obřad vedl kněz v historickém kostýmu a k tomu hrála středověká kapela," uvedla zpěvačka, Zda se za pětatřicetiletého Makovičku oficiálně vdá, neřekla. Byl by jejím třetím manželem.

ČTĚTE TAKÉ:

Před deseti lety se čtrnáctinásobná vítězka ankety Český slavík vdala za hudebníka Stanislava Penka, avšak jejich manželství vydrželo pouhý rok.

Její druhý životní partner byl muzikant Václav Noid Bárta, jehož si vzala v roce 2006 v Miláně. Za dva roky se rozvedli. S přítelem Petrem Kratochvílem má syna Filipa.

Šestačtyřicetiletá Bílá natočila novinku Modi s Petrem Maláskem a jeho kapelou. Doprovází ji i na koncertech. Po mnoha letech tak přerušila spolupráci s tvůrčí dvojicí Ondřej Soukup a Gabriela Osvaldová.

Autoři: ,

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!