Pondělí 16. května 2022, svátek má Přemysl
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Mel Gibson vyrazil expřítelkyni dva zuby. Zasloužila si to, tvrdí

Lidé

  11:31
NEW YORK - Populární hollywoodský herec Mel Gibson, kterého v současnosti vyšetřují kvůli domácímu násilí, se přiznal, že zbil matku své osmiměsíční dcery Oksanu Grigorijevovou. Skandály, které se v poslední době kolem herce a režiséra vyrojily, mohou být pro jeho kariéru v Hollywoodu "smrtící".

Mel Gibson s Oksanou na snímku z letošního února foto: Reuters

Americký portál RadarOnline.com zveřejnil audionahrávku, na níž Gibson údajně přiznává, že Oksanu uhodil. Na nahrávce je prý zachycena osmiminutová telefonická hádka mezi Gibsonem a jeho bývalou přítelkyní a matkou malé Lucii Oksanou Grigorijevovou. Hlas, který zní charakteristicky jako hlas oscarového herce, říká Grigorijevové, že si "zasloužila" ránu za to, že mu nadávala, že jí údajně vrazil facku a vyrazil dva přední zuby.


"Co jsi to za člověka?" říká ženský hlas na nahrávce. "Uhodit ženu, když drží v náručí dítě? Vyrazit jí dva zuby! Co jsi to za člověka?" "Jsi teď hodně rozčilená. Víš co, ty... (hrubé slovo), zasloužila sis to." Gibsonův mluvčí Alan Nierob odmítl nahrávku komentovat.

Čtěte také:

Vztah mezi bývalými partnery, kteří se soudí o opatrovnictví osmiměsíční dcery, je velmi vyhrocený. Čtyřicetiletá zpěvačka herce obvinila, že ve sporu o dceru dal soudu nepravdivé údaje. Gibson naopak tvrdí, že Grigorijevová porušila dubnovou dohodu o péči o Luciu. Soud oběma zakázal navzájem se k sobě přibližovat.

Grigorijevová obvinila Gibsona, že se na ní v lednu dopustil domácího násilí. Policie nyní případ vyšetřuje a podle jejího mluvčího vyšetřovatelé vyhodnotí i nahrávky.

"Existují zřejmě audionahrávky, které se budou také posuzovat," řekl mluvčí úřadu šerifa v Los Angeles Steve Whitmore. Odmítl ale říci, odkud detektivové nahrávky získali. Ujistil, že bude vyšetřeno vše, co s případem souvisí.

Poté, co detektivové dokončí práci, bude případ předán obvodnímu prokurátorovi, který rozhodne, zda bude zahájeno trestní stíhání. Minulý týden byla na serveru RadarOnline zveřejněna nahrávka, na níž údajně Gibson Grigorijevové vytýká, že se obléká příliš provokativně a že pokud ji někdo znásilní, bude to její vina.

Vztah mezi Gibsonem a Grigorijevovou trval zhruba rok do letošního dubna a byl poměrně bouřlivý. Herec kvůli ní opustil po 28 letech manželství svou ženu Robyn, s níž má sedm dětí.

Gibson si po tomhle v Hollywoodu ani neškrtne, tvrdí mnozí

Skandály s domácím násilím, které se teď hromadí kolem Gibsonovy osoby, jsou podle mnohých hřebíčkem do rakve jeho hollywoodské kariéry.

"Nikdo se ho teď nedotkne ani sterilizovanou holí," tvrdí nejmenovaný zdroj časopisu Hollywood Reporter. Jeden znechucený šéf velkého filmového studia deníku New York Post řekl, že "s Gibsonem by netočil, ani kdyby byl posledním hercem na planetě. Byly tam okamžiky, kdy jsme si říkali, dáme mu ještě šanci, ale tohle byla poslední kapka."

Gibson v současnosti natáčí film The Beaver, který režíruje Jodie Foster. Hraje ředitele hračkářské firmy, který trpí depresemi, a který dostane jako dárek plyšového bobra. To by nebylo tak divné, kdyby se k němu nechoval jako k živému tvoru. Ten mu má pomoci zlepšit komunikaci se svojí ženou (Jodie Foster) a jeho syny. Množí se ale spekulace, že vzhledem k událostem posledních týdnů film nepůjde do kin, ale rovnou na video.

Podle New York Post s Gibsonem nechce spolupracovat ani Leonardo DiCaprio, který si měl zahrát v jeho snímku. A Eli Roth, režisér hororu Hostel, o Gibsonovi prohlásil, že je "větší psychopat než kdokoliv z jeho filmových zabijáků."

Autoři: ,

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat