Pondělí 4. prosince 2023, svátek má Barbora
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Na královskou svatbu přijeli Clooney, Oprah i Beckham. A také dvě Harryho expřítelkyně

Lidé

  14:17
WINDSOR - Mezi prvními hosty, kteří přišli na sobotní svatbu prince Harryho a Meghan Markleové, byli americká moderátorka Oprah Winfreyová a britský herec Idris Elba. Celkem královský pár na hrad Windsor pozval 600 hostů.

Amal a George Clooneyovi. foto: Gareth Fuller/pool photo via AP

Na televizních záběrech byl vidět i příchod Harryho strýce, Charlese Spencera, který je bratrem zesnulé princezny Diany. Do kaple svatého Jiří, kde se obřad odehraje, již dorazil i zpěvák James Blunt. 

Královská svatba Harryho a Meghan

Sledovat další díly na iDNES.tv

Mezi dalšími příchozími byl slavný fotbalista David Beckham se svou manželkou Victorií, hollywoodský herec George Clooney se svou ženou Amal či tenistka Serena Williamsová, která se přátelí s nevěstou.

David Beckham se svou manželkou Victorií.
Oprah Winfreyová na královské svatbě.

V roce 2011 jednou z hlavních hvězd svatby prince Williama s Kate Middletonovou byla nevěstina sestra Pippa. Nyní již nepoutala takovou pozornost, na hrad ji doprovodili rodiče Carole a Michael. Mezi stovkami hostů kamery zahlédly i dvě bývalé přítelkyně prince Harryho, Chelsy Davyovou (chodili spolu v letech 2004 až 2010) a Cressidu Bonasovou (2012 až 2014). Se svým manželem přišel i zpěvák Elton John. Zatím není jasné, zda novomanželům během svatebního dne rovněž zazpívá.

19.května 2018 v 13:53, příspěvek archivován: 19.května 2018 v 16:50

VIDEO: when your ex shows up: the sequel #royalwedding https://t.co/frZeYgqZbK

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

when your ex shows up: the sequel #royalwedding https://t.co/frZeYgqZbK

Mezi hosty nechybí ani kolegové Meghan Markleové z natáčení seriáluKravaťáci: Gabriel Macht i seriálový manžel Markleové Patrick Adams. Podle deníku The Guardian je na seznamu také Marcus Anderson, manažer luxusního klubu Soho House, kde se Harry a Meghan v létě 2016 seznámili.

Svatby se zúčastnila i bývalá přítelkyně prince Harryho Chelsy Davyová...
Bývalá přítelkyně prince Harryho Cressida Bonasová. Chodili spolu v letech 2012...
Autor: