Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová si řekli ano v prostorách Strahovského kláštera

Lidé

  14:02
PRAHA - V prostorách Strahovského kláštera v Praze dnes uzavřeli sňatek hudebník Ondřej Gregor, rodným jménem Brzobohatý, a modelka a Miss World z roku 2006 Taťána Kuchařová. Své ano si řekli v bazilice Nanebevzetí panny Marie. Církevní obřad provázel velký zájem médií a přísná bezpečnostní opatření.

Taťána Kuchařová. foto: MAFRA: David NeffMAFRA

Před hlavním vchodem po skončení obřadu na svatebčany marně čekali novináři a přihlížející turisté. Gregor se svojí ženou baziliku po gratulacích opustili zadním vchodem. Odjeli na hostinu konanou na utajovaném místě za Prahou. Přenos můžete sledovat na serveru Expres.cz.

Baví mě hrát si na hloupou kikinu, říká Taťána Kuchařová

Již hodinu před obřadem hlídalo vstup do baziliky pět členů bezpečnostní agentury. Zástupkyně pořádající agentury sdělila, že není oprávněná sdělovat žádné informace.

Mezi prvními hosty dorazila ženichova sestra Rola Brzobohatá, modelka Linda Vojtová, ve fialovém obleku se objevil s přítelkyní zpěvák a herec Matěj Ruppert. V červených šatech se svým novým přítelem, který je mladší než její syn, přišla za velkého zájmu fotografů matka ženicha Hana Gregorová. „Ondřej už je ve stresu, že nepřijdu,“ smála se v obležení fotografů.

Svatba Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého/Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Mezi hosty dále nechyběli moderátor Libor Bouček, zpěvák Ondřej Ruml, zpěvačka Marta Jandová s manželem a dcerou a mezi posledními přišel v neformálním letním oblečení zpěvák a herec Vojtěch Dyk.

Mezi svatebčany byl také tanečník Jan Onder, se kterým se Kuchařová před třemi lety dostala do finále šestého ročníku soutěže známých osobností StarDance, kde skončili druzí.

Třiatřicetiletý syn zesnulého herce Radka Brzobohatého si podle médií nedávno vzal jméno své matky, není tak zcela jasné, jaké jméno bude mít osmadvacetiletá nevěsta. Z Taťány Kuchařové se může stát Taťána Gregor, Taťána Gregorová nebo i Taťána Gregor(ová) Kuchařová. „Nevím, jaká alternativa to bude, Je to jejich věc, hlavně, že jsou spokojení,“ řekla Gregorová s tím, že nejvíce by se jí líbilo, kdyby se nevěsta jmenovala Brzobohatá.

Taťána Kuchařová.
Taťána Kuchařová v Karlových Varech.

Nové příjmení nevěsty neprozradil ani nikdo z pozvaných hostů vycházejících z baziliky.

Ženich na svatbu přijel autem až těsně před vchod baziliky. Nikomu neposkytl rozhovor a chráněn deštníky před fotografy vešel dovnitř. Podobným způsobem dorazila jako úplně poslední v bílých šatech s dlouhým rozparkem Kuchařová.

Autor: