Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Patrasová odmítla autogramiádu skandálni knihy

Lidé

  15:00
PRAHA - Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová na tom údajně není psychicky nejlépe. A to kvůli knize s názvem Fenomén Dáda, ke které měla v sobotu proběhnout její autogramiáda na pražském Výstavišti. V knize se píše o jejích třech potratech či o tom, že její herecký kolega Jiří Datel Novotný ji dal nelichotivou přezdívku.

foto: Pavel Gwužď, NextFoto

V knize je rozepsán celý život Dagmar Patrasové. Před pár dny se v médiích objevily skandální úryvky, které uvadějí fakta, že herečka třikrát potratila či si kvůli časté potřebě dojít si na záchod vysloužila u některých kolegů z divadla Semafor nelibou přezdívku. I přesto slíbila, že v sobotu na pražském Výstavišti bude knihu podepisovat. Teď je vše jinak. "Dáda zrušila autogramiádu kvůli tomu, že v knize jsou věci, se kterými nikdy nesouhlasila, aby vycházely. Poškozuje jí to a nebude knize tedy dělat reklamu," řekl za herečku její manžel Felix Slováček.

Patrasová se k odvolané autogramiádě nevyjádřila. Její telefon zvedala její produkční s tím, že dotazy herečce předá. Proslýchá se, že herečka měla kvůli skandálním úryvkům z knihy psychicky zhroutit. To však manžel Patrasové odmítl. "Ne, to tak není, normálně pracuje," dodal Slováček.

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...