Středa 23. června 2021svátek má Zdeňka 24 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Diskuse k článku

PEKÁRKOVÁ: Sezona příliš dlouhých nožů

Takže si to zopakujeme,“ řekne právnička a ťuká do laptopu. „Pan L-u-k-a-s J-u-r-i-c-k-a – speluju to správně? – seděl na Trafalgarském náměstí a krájel si klobásu nožem dovezeným z České republiky, když se zčistajasna objevili dva policejní konstáblové…“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Novák 21.5.2019 11:57

podobná omezení chystá i Německo...

M. Kostera 21.5.2019 8:55

Žádný v "článku" popisovaný problém neexistuje. Problém je idiocie takových lidí, jako je Pekárková.

I. Lyčka 21.5.2019 3:03

Ale něco k problému v článku popisovaném nemáte?

J. Lepka 20.5.2019 22:55

Nic nového pod Sluncem, milá Ivo, přečtěte si životopis generály Peřiny, jak byl zatčen místním policistou, že šel s brokovnicí střílet na pobřeží kachny. Podotýkám, že to bylo za Bitvy o Británii a zákonů dbalý policajt vyžadoval povolení k nošení zbraně a skončilo to u soudu a až tam dostal zákonů dbaly četník po čumě, když vyšlo najevo, že Peřina nepotřebuje povolení střílet Boše a má k tomu 8 kulometů Browning. Inu za mlada jsme říkali že agilní blb je horší než třídní nepřítel, tuplem když mu nevadí řetěz na kolo.

M. Kostera 20.5.2019 22:44

Zcela. A není to jen tento jeden článek, co vypotila.

I. Lyčka 20.5.2019 22:05

Jste si jist, že mluvíte o správném článku?

I. Peterka 20.5.2019 18:33

Češi jsou normální. Angličané jsou s tou svojí permanentní anti-knife kampaní úplně šílení. Zvláště když celá anti-knife kampaň vede jen k značnému nárůstu kriminality páchané noži.

M. Rozumek 20.5.2019 16:35

Já jezdím na vandry s 30 centimetrovým nožem u pasu a 40 centimetrovým kukry na batohu. Nůž nevyvolává strach, ale obdiv, protože ruční nožířskou práci se rád pokochá každý. Nůž u sebe nosím prakticky pořád a nikdy mě nenapadlo, a to ani v krizové situaci, s ním někomu udělat vivisekci.

Souhlasím, že prožitá normalizace naučila spoustu lidí vážit si svobody. Západní občan tuhle zkušenost nemá, proto dobrovolně a s pokorou ve tváři odevzdá nůž na chleba nebo jiný "vražedný" nástroj. Nemá tu červenou kontrolku, která se občanovi Východu rozsvítí, kdykoliv politický představitel pronese něco o společenské prospěšnosti a dobru pro všechny.

M. Kostera 20.5.2019 16:30

A kdy se to té ženské přihodilo? Od narození, nebo se bacila do hlavy?

Doufám, že se nebude množit...

A. Alda 20.5.2019 14:16

Už kdysi dávno, když ještě pád komunistů nepřišel nikomu na rozum, jsem na jednom slezském nádraží čekal přes noc na kamarády, s kterými jsme mířili na vandr do Slovenského ráje. Přijel jsem z Čech pozdě v noci a tak jsem nechtěl nikoho budit a počkal si na ranní setkání v nádražní čekárně.

Přišli tam dva příslušníci SNB. Kolik měli hvězdiček na rudých náramenících, to si nepamatuji. Moje dýka u pasu se jim ale moc nelíbila a donutili mne, abych ji sundal a strčil do batohu. Pak mne nechali být. Ta dýka měla tak 35 cm, už si nepamatuji přesně. Pár let později mi ji někdo ukradl.

Proč to píšu: v porovnání s dnešní Anglií a dnešním Německem se přinejmenším v tomto ohledu zdá být bolševický normalisační režim doménou svobody, což je těžko pochopitelné.

A. Alda 20.5.2019 14:10

Správný muž má vždy nůž.

A nůž je nůž, nikoli párátko.

J. Nový 20.5.2019 12:19

"Když si krájíte svačinu čtvrtmetrovou dýkou, Angličanům to přijde podobné, jako byste si zapalovali cigaretu šestiranným koltem.

.

To jen potvrzuje, jak se dá každý národ zmanipulovat. Tak dlouho mu budete něco oapkovat, až tomu začne věřit

M. Rozumek 20.5.2019 12:10

Po přečtení článku musím konstatovat, že jsem rád, že žiji v ČR. Británie, ta kolébka demokracie, zdegenerovala...

Jsem rád, že žiji v zemi, kde můžu svobodně chodit klidně s mečem u pasu a nejsem za to kriminalizován. Dosud se u nás ctí zásada, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Udržme si tuto svobodu za každou cenu!


Kdo staví dům, musí si připlatit. Kvůli prudkému nárůstu cen nestačí hypotéky

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Martin Hájek buduje v lokalitě Loukovec v Příhrazských skalách v Českém ráji dům, do kterého se nejspíš s rodinou nikdy...

Ralsko 30 let poté. „Český Černobyl“ je skanzenem sovětské okupace

Sídliště Ploužnice | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zem je tu děravá jako ementál, naládovaná střelivem a nasáklá ropnými látkami. Co krok, to azbukou vyrytý nápis. Tu na...

Sledujeme začátek rituální sebevraždy lidstva, říká Čech s IQ 206

Oficiálně nejchytřejší Čech nepůsobí jako robot, nechrlí ze sebe tisíce... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je jedním z nejchytřejších Čechů, ale jako robot nepůsobí. Při osobním setkání je Karel Kostka, vzděláním učitel,...