Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Pitt a Jolie do toho konečně praští

Lidé

  12:00
HOLLYWOOD - Svět by se měl připravit na další královskou svatbu, byť trochu jiného druhu - po šesti letech společného života (a šesti společně vychovávaných dětech) chystají svatbu slavní hollywoodští herci Brad Pitt a Angelina Jolie.

Po šesti letech se Angelina Jolieová a Brad Pitt konečně vezmou. foto: Reuters

Jak listu Us Weekly ve středu potvrdily tři nezávislé zdroje, sňatek by se měl uskutečnit během následujících měsíců.

"Ano" by si měli říct ve svém renovovaném zámku Miraval ve francouzském Corrensu, k němuž zcela příhodně patří i kaple ze 16. století. Ale nákladná svatba ve stylu té, při níž si v roce 2000 Brad Pitt bral Jennifer Annistonovou a která stála milion dolarů, se prý čekat nedá. Sňatek hvězdného páru by měl být "intimní a neformální".

Ačkoli šestatřicetiletá Jolie a sedmačtyřicetiletý Pitt dlouho odmítali uzavřít tradiční sňatek, dokud tato možnost nebude legální pro všechny - včetně gayů a lesbiček - jejich názor zřejmě změnily děti.

"Děti se nás ptají na manželství," svěřil se v jednom z rozhovorů letos v květnu Brad Pitt. "Je to pro ně čím dál tím důležitější, a proto je to něco, čím se budeme muset zabývat." Pro Pitta, jehož Jolie odloudila právě Annistonové, by byla případná svatba druhou v pořadí. Jeho žena by k oltáři šla už potřetí; provdaná již byla za Johnnyho Lee Millera a Billyho Boba Thorntona.

Autor:

Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde
Kompletní péče o pleť v jedné tyčince? Podle Manufaktury to jde

Na cestách může být péče o pleť a pokožku náročná. Abyste s sebou nemusela neustále nosit denní a noční krém, sérum, balzám či masku, přišla...