Sobota 31. července 2021, svátek má Ignác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Potterova láska Ginny se zasnoubila s padouchem Grindlewaldem

Magazín

  9:10
LONDÝN - Devatenáctiletá britská herečka Bonnie Wrightová, která v sérii filmů o Harry Potterovi hraje rusovlásku Ginny Weasleyovou, Harryho největší lásku, se prý zasnoubila. Ovšem nikoli se svým filmovým hrdinou, ale s padouchem z opačného tábora. Jejím vyvoleným je jednadvacetiletý Campbell Bower, který hraje Gellarta Grindlewalda; druhého nejmocnějšího kouzelníka po Voldemortovi.

Bonnie Wrightová v roli Ginny Weasleyovou foto: Reprofoto

Jak s odvoláním na zdroje blízké natáčení posledního dílu potterovské série Harry Potter a Relikvie smrti napsal list The Mail on Sunday, pár spolu chodí teprve šest měsíců. "Všichni jsme byli naprosto šokováni a překvapeni a nedokázali jsme uvěřit tomu, že Jamie požádal Bonnie o ruku," cituje list.

"Potkali se při natáčení a Jamie se do Bonnie okamžitě strašně zamiloval." "Požádal ji o ruku a ona řekla ano. Ani jeden z nich prý nemá pocit, že by to nějak uspěchali, oba to berou velmi vážně. Ale oba se chovají naprosto profesionálně, při natáčení se žádné šmajchlování nekoná," dodal zdroj.

"Ostatně se ani neobjevují ve stejných scénách." Filmové zpracování posledního, sedmého dílu knih o Harry Potterovi je rozděleno do dvou částí. První část filmu Harry Potter a Relikvie smrti se má v kinech objevit na podzim. Druhý, závěrečný díl celé série bude mít premiéru v roce 2011.

Autoři: ,