Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lidé

Překvapení se v SuperStar nekoná. Chodúr a Šmajda zazpívají o vítězství

Dominika Stará (vlevo) a moderátorka Česko Slovenské SuperStar Adela Banášová. foto: TV Nova

PRAHA/BRATISLAVA - Zpěvačka ze slovenského Šamorína Dominika Stará vypadla v osmém finálovém kole pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Diváci soukromých televizí Nova a Markíza jí poslali nejméně hlasů. O vítězství budou v neděli bojovat Martin Chodúr a Miroslav Šmajda.
  21:45

Nedělní vystoupení dosavadních tří finalistů bylo věnováno tvorbě slovenského zpěváka Richarda Müllera, který se zúčastnil také výběru skladeb. Zazněly mimo jiné hity jako Cigaretka na dva ťahy nebo Štěstí je krásná věc. Z repertoáru zahraničních zpěváků pak Chodúr zpíval píseň od současné královny diskoték Lady Gaga. Dominika Stará se představila s písničkou Alone americké skupiny Heart. Poslední skladba večera patřila Šmajdovi, který si vybral Dream On od skupiny Aerosmith.

Pro odchod Dominiky Staré se dnes vyslovila většina porotců. Pouze Dara Rolins si přála, aby šestnáctiletá zpěvačka byla ve finále, kde by podle ní nemusel vystoupit Šmajda.

Bookmakeři na dnešek tipovali, podobně jako před týdnem, odchod Dominiky Staré. U sázkové kanceláře Tipsport byl na její vypadnutí vypsaný kurz 1,65:1. zatímco na Šmajdu 3,3:1. Konkurenční Fortuna měl 1,4:1 a na Šmajdu 4,6.

Favorit na vítěze? Ostravák Martin Chodúr

Horkým favoritem sázkařů na celkové vítězství v soutěži je ostravský zpěvák Martin Chodúr. Jeden sázkař na něj minulý týden u Tipsportu vsadil 72.000 korun v kurzu 1,65:1. Celková částka prosázená na SuperStar již překročila hranici jednoho milionu korun, na vítězství Chodúra směřuje přes 80 procent všech sázek.

Soutěž má stále vysokou sledovanost. V Česku ji v neděli na Nově vidělo více než dva miliony diváků starších 15 let. Na Slovensku televizi Markíza sledovalo 1,2 milionu diváků nad 12 let.

Nedělní finále budou moci zájemci sledovat ve vybraných českých a slovenských multikinech. Vstupenky si mohou zakoupit v předprodeji. Vítěz Česko Slovenské SuperStar bude vyhlášený 20. prosince. Podobná hudební show se v minulých letech konala odděleně v Česku a na Slovensku.

Porotu tvoří slovenská zpěvačka Dara Rolins, slovenský zpěvák Paľo Habera, český muzikant Ondřej Hejma a zpěvačka Marta Jandová. Soutěž moderuje česko-slovenská moderátorská dvojice Leoš Mareš a Adela Banášová.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!