Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Lidé

Robert De Niro se v 79 letech stal posedmé otcem. Kdo je matkou, tají

Robert De Niro (New York, 9. května 2023) foto: AP

Americký herec Robert De Niro se v 79 letech stal posedmé otcem. Novinku prozradil dvojnásobný držitel Oscara v rozhovoru při propagaci svého nového filmu About My Father. Není jasné, kdo je matkou dítěte.
  8:23

De Niro má šest dětí ze svých předchozích vztahů a z této informace vycházela i moderátorka Brittnee Blairová, která herce zpovídala pro kanadskou stanici ET Canada. Když toto číslo zmínila, tak ji De Niro zdvořile opravil: „Vlastně (jich mám) sedm. Zrovna se mi narodilo miminko,“ řekl.

Podle amerických médií herec chodí s instruktorkou bojových umění Tiffany Chenovou, která občas pracuje jako herečka. Poznali se v roce 2015 při natáčení filmu Stážista. Dohromady se ale dali zřejmě v roce 2021, uvedl magazín People.

De Niro má dvě děti se svou první manželkou Diahnne Abbottovou, ve vztahu s modelkou Toukie Smithovou se mu v roce 1995 narodila dvojčata a další syn a dcera vzešli z manželství s herečkou Grace Hightowerovou.

Robert De Niro v roce 2018 oznámil, že se po víc než dvaceti letech manželství rozchází s manželkou Grace Hightowerovou (68). Vzali se v roce 1997. O dva roky později se rozešli a herec podal žádost o rozvod a usiloval, aby péče o syna připadla jemu. Rozvod však nikdy neproběhl a s manželkou se dali znovu dohromady.

Autoři: ,