Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Rozvod Brangeliny: Herečka si prý prosadila svou představu ohledně péče o děti

Lidé

  9:26
LOS ANGELES - Angelina Jolie a její odloučený manžel Brad Pitt se v rámci rozvodového řízení dohodli ohledně péče o jejich šest dětí. Prohlášení, které zveřejnil zástupce herečky, upřesňuje, že děti zůstanou v péči matky a otec je bude moci jen navštěvovat.

Brad Pitt a Angelina Jolie - Brangelina foto: Reuters

Pitt, který podle agentury AP žádal střídavou péči o děti, se ke zprávě dosud nevyjádřil.

O rozvod náhle požádala v září Jolie. Jako příčinu rozvodu uvedla „nesmiřitelné rozpory“ páru, který spolu žil 12 let a má tři vlastní a tři adoptované děti ve věku od osmi do 15 let. Odmítla možnost střídavé péče, jak chtěl Pitt, a nabízela mu jen občasné návštěvy.

KVÍZ: Rozpad Brangeliny. Co víte o hvězdném páru Angelina Jolie, Brad Pitt?

Později média uvedla, že rozchod slavného páru souvisí s Pittovým chováním k dětem. Pitt podle médií se při jedné cestě letadlem opil a následně na děti křičel a fyzicky je napadal. Kvůli tomu měla herce i vyšetřovat losangeleská policie.

Nyní 52letý Brad Pitt a 41letá Angelina Jolie se do sebe zamilovali při natáčení filmu Pan a paní Smithovi, který měl premiéru v roce 2005. Pitt se poté rozvedl se svou tehdejší manželkou Jennifer Anistonovou, s níž se oženil v roce 2000. Jolie za sebou měla už dvě manželství - s Billym Bobem Thorntonem a s Jonnym Lee Millerem.

Angelina Jolie s Brad Pitt a synem Maddoxem
Brad Pitt a Angelina Jolie s dětmi
Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!