Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Hollywoodské rozvody za miliardy. Kolik zaplatila Madonna?

Magazín

  11:55
HOLLYWOOD - Rozvody celebrit mohou být přátelské i vzteklé, přísně soukromé i propírané do nejmenších detailů na veřejnosti. Ovšem ty, které vybral zpravodajský server News.com.au, mají jedno společné - byly neskutečně drahé. Kolik tedy může stát rozvod známých a slavných osob?

Madonna a Guy Ritchie foto: Shutterstock

Mel Gibson a Robyn Mooreová

Vyrovnání, které od herce Mela Gibsona při rozvodu dostala manželka Robyn Mooreová po třiceti letech manželství a sedmi dětech, se s přehledem zapsalo na špičku nejvyšších v dějinách Hollywoodu. Herec, známý například ze Smrtonosné zbraně, se s manželkou - zdravotní sestrou na stomatologii - rozešel po nechvalně proslulém řízení vozu v opilosti v roce 2006. A Mooreová nakonec dostala ohromujících 425 milionů dolarů (podle nynějšího kurzu 10,9 miliardy Kč).

Mel Gibson a Robyn Mooreová

Madonna a Guy Ritchie

V roce 2007, kdy byla zpěvačka Madonna stále vdaná za režiséra Guye Ritchieho, se svěřila novinářům: „Skutečnou výzvou pro nás je vyvážit kariéru, svou práci a rodinný život, a zařídit, aby to všechno fungovalo.“ Pár ovšem tyto překážky zjevně nedokázal překonat, v roce 2008 tak manželství skončilo po osmi letech rozvodem. Vyrovnání v tomto případě platila manželka manželovi - a Guy Ritchie odešel s částkou v přepočtu asi dvě miliardy Kč.

Sir Paul McCartney a Heather Millsová
Harrison Ford a Melisa Mathisonová

James Cameron a Linda Hamiltonová

Manželství legendárního režiséra Jamese Camerona s hvězdou Terminátora Lindou Hamiltonovou trvalo jen 18 měsíců, ale rozvod manžela v přepočtu přišel na téměř 1,3 miliardy Kč. To si valná většina lidí asi ani nedokáže představit, ale vzhledem k tomu, že jen Titanik vydělal Cameronovi v přepočtu přes 2,5 miliardy korun, si to jeho tvůrce mohl dovolit.

Sir Paul McCartney a Heather Millsová

Člen legendární skupiny Beatles Paul McCartney a Heather Millsová oznámili rozchod v roce 2008, šest let po svatbě. Bývalá modelka se původně pokusila při rozvodovém vyrovnání získat v přepočtu téměř 6,5 miliardy Kč, ale nakonec se musela spokojit „jen“ s částkou 1,24 miliardy korun.

Kelsey Grammer a Camille Grammerová

Rozvod herce ze seriálu Frasier Kelseyho Grammera s manželkou Camille v roce 2010 patřil k těm nejhorším, jaké kdy Hollywood zažil. Přispěla k tomu i skutečnost, že Kelsey už měl tehdy údajně aférku se svou nynější manželkou Kayte Walshovou, zatímco byl stále ženatý s Camille. Té později musel odevzdat polovinu svého majetku, což vyšlo v přepočtu na zhruba 770 milionů Kč.

Kelsey Grammer a Camille Grammerová

Harrison Ford a Melisa Mathisonová

Melissa Mathisonová odešla od rozvodu s Harrisonem Fordem zajištěná na zbytek života, když jejich manželství v roce 2004 po 21 letech skončilo. Získala v přepočtu nejen zhruba 2,2 miliardy Kč, ale také budoucí honoráře ze dvou filmů Star Wars a tří dílů Indiana Jonese. dk spr

Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat