Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Šeredová s Buffonem si na Vyšehradě řekli 'ano'

Magazín

  17:23
PRAHA - V Itálii žijící česká modelka Alena Šeredová si pro svou čtvrteční svatbu s italským brankářem fotbalové reprezentace Gianluigim Buffonem, s nímž žije už několik let, vybrala kostel na pražském Vyšehradě.

Modelka Alena Šeredová se provdala za brankáře italské fotbalové reprezentace Gianluigiho Buffona. Dnes jsou ale rozvedení. foto: Reuters

Obřad byl, jak je většinou zvykem, přístupný jen svatebčanům, takže přítomní fotoreportéři mohli odpoledne pouze vidět třiatřicetiletou nevěstu i stejně starého ženicha, když přijeli v luxusních limuzínách a vstoupili do kostela.

Podle deníku Blesk se svatba měla podle původních plánů konat až večer v chrámu sv. Víta na Pražském hradě, důvodem změny času i dějiště sňatku údajně byla dnešní stávka odborářů, která zastavila pražské metro a zkomplikovala lidem dopravu.

Mají už dva kluky
Šeredová a Buffon se vzali po šestileté známosti a se dvěma dětmi; Luisem Thomasem narozeným v prosinci 2007 a Davidem Leem narozeným v říjnu 2009.

Novomanželé Buffonovi odjíždějí ze svatby na Vyšehradě.

Tmavovláska z Prahy, která se v roce 1998 stala čtvrtou nejkrásnější ženou světa v soutěži Miss World, a stejně starý brankář Juventusu Turín, patří v Itálii, kde žijí, k obletovaným celebritám.

"V prosinci jsem Alenu při večeři požádal o ruku. Vzala si pár dní na rozmyšlenou a pak řekla ano. Svatba bude letos v červnu," prozradil na jaře italským médiím Buffon. Prý nechtěl nic uspěchat, protože se bude ženit jen jednou v životě.

'Mé příjmení se mi nelíbí'
Šeredová komentovala důvody sňatku s nadsázkou: "Zaprvé už máme dvě děti, zadruhé se mi nelíbí mé příjmení a zatřetí budu konečně mít italské doklady." Modelka se v Itálii dokázala uchytit i v tamním showbyznysu - vystupovala v několika televizních pořadech a zahrála si i ve dvou filmech, včetně romantické komedie Christmas in Love s hollywoodskou hvězdou Dannym De Vitem. Oproti tomu čeští fanoušci si loni na podzim vykládali negativně její předčasný odchod z poroty soutěže Talentmania, v níž skončila kvůli "časové vytíženosti a náročnému cestování" mezi Turínem a Bratislavou.

Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat