Pátek 12. srpna 2022, svátek má Klára
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Bruce Willis je hamižný a líný, říká Sylvester Stallone

Lidé

  7:00
LOS ANGELES - Americký herec Sylvester Stallone uvítal odchod svého kolegy Bruce Willise z týmu akčních herců ve filmu Nepostradatelní, jehož třetí pokračování bude mít premiéru za rok.

Bruce Willis na festivalu v Torontu foto: ČTK/AP

Osmapadesátiletý Willis překvapivě od projektu odstoupil a nahradil ho 71letý Harrison Ford, informoval v úterý list The Hollywood Reporter.

Stallonův útok na Twitteru

Stallone, který je ve filmu vůdcem party zabijáků z povolání a také spoluautorem scénáře, to uvítal. "Willis ven... Harrison Ford sem!!!! Úžasná zpráva!!!!! Na to jsem čekal roky!!!!" napsal herec na Twitteru. Willis je podle něj "hamižný a líný", což je prý "jistý recept na kariérní krach".

Přesněji Stallone své invektivy nevysvětlil a zatím na ně nereagoval ani Willis. Ve druhém díle Nepostradatelných patřily mezi Stalloneovy herecké parťáky také Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Dolph Lundgren a Liam Hemsworth.

Ve třetím díle příběhu podceňovaných vysloužilců, narychlo povolaných, aby spasili svět, mu budou po boku i Jackie Chan a Nicolas Cage.

Autoři: ,

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

Mohlo by vás zajímat