Diskuse

ŠTÍPKOVÁ: Halí, belí, kotel zelí aneb Komplikujeme s Marií Štípkovou

Kdybych měla v televizi svůj pořad, jmenovalo by se to „Komplikujeme s Marií Štípkovou“. Protože jestli něco opravdu umím na výbornou, pak je to komplikování i zdánlivě triviálních záležitostí a činností. Když sleduju při různých domácích činnostech svoji mámu, tak nějak tuším, že je v tom něco rodového. Jedna její kamarádka, která mámu zastihla v procesu třídění odpadu, prohlásila: „Ty, Jarko, než ten odpad vytřídíš, tak se strašně nadřeš.“

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.