Středa 27. října 2021, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Trest pro dceru kytaristy Rolling Stones

Magazín

  16:41
NEW YORK - Dcera kytaristy skupiny Rolling Stones Keitha Richardse Theodora musí za kreslení graffiti a držení drog věnovat dva dny veřejně prospěšným pracím. Podle agentury Reuters o tom rozhodl ve čtvrtek soud v New Yorku.

Theodora Richards, dcera slavného kytaristy Rolling Stones Keitha Richardse foto: ČTK

Theodora Richardsová, pětadvacetiletá modelka, se usmívala, ale nepromluvila, když opouštěla soud na Manhattanu. Souhlasila s trestem, který musí splnit do 24. června, a nebude tedy za své prohřešky obžalována.

Pomalovaný klášter
Policie ji přistihla 1. března, když červenou barvou kreslila písmena T a A a mezi nimi symbol srdce na budovu kláštera na Manhattanu. Jak poznamenali právníci, Theodora má sestru Alexandru. Richardsová měla v kabelce malé množství marihuany a 8,5 tablety hydrocodonu a přiznala, že na tablety léku proti bolesti neměla předpis, jak se uvádí v policejním spisu.

Žalobci souhlasili s jejím propuštěním vzhledem k tomu, že nemá žádné trestní záznamy a kvůli její léčbě. Při dřívějším procesu s Richardsovou požadovali jednodenní návštěvu programu na léčbu drogové závislosti jako podmínku propuštění. Podle jednoho z právníků Richardsové nyní ale modelka nemá s drogami problémy. "Je čistá jako sníh," uvedl.

Theodora Richards, dcera slavného kytaristy Rolling Stones Keitha Richardse

Richardsová předvádí modely britské luxusní značky Burberry a americké značky Tommy Hilfiger. Ona a její sestra jsou dcerami kytarového velikána a modelky Patti Hansenové. Sedmašedesátiletý rocker má ještě dvě další děti z dřívějších vztahů. Loni vydal Richards své paměti s názvem Life, které se podle agentury Reuters staly nejlépe prodávanou knihou memoárů.

Autoři: ,

Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Advantage Consulting, s.r.o.
LEPIČ SKEL 27-29.0000KČ

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 28 000 - 29 000 Kč

Mohlo by vás zajímat