Středa 22. března 2023, svátek má Leona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Z Maciuchové bude moderátorka

Lidé

  11:53
PRAHA - Moderátor České televize Aleš Cibulka bude letos popáté uvádět udílení prestižních cen Česká hlava. Jak je zvykem, za mikrofonem nebude sám. Cibulka utvoří dvojici s herečkou Hanou Maciuchovou, pro kterou to bude moderátorská premiéra.

Anketu letos ovládla Hana Maciuchová foto: ČTK

Cibulka si je vědom, že Maciuchová, která letos i v loňském roce získala prvenství v kategorii herečka v anketě TýTý, jako moderátorka nemá prakticky žádné zkušenosti. "Když jsem si letos vybíral nového moderátorského partnera, tak jsem troufale zamířil hodně vysoko," prozradil Cibulka a pokračoval: "Vím, že moderování není pro Hanu Maciuchovou tradiční obor, o to víc mě to lákalo. Překvapilo mě, že Hana na nabídku kývla. Měla ale podmínku, že musím celý večer stát po jejím boku jako moderátorská záchrana," s úsměvem řekl lidovkam.cz Aleš Cibulka.

Udílení cen českým vědcům se bude konat 21. listopadu a v současné době vzniká scénář. V loňském roce s Cibulkou tvořil dvojici houslista Pavel Šporcl a před ním Ivo Šmoldas, Zdeněk Troška a Jiřina Jirásková.

Mohlo by vás zajímat