Sobota 27. listopadu 2021, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Z tenisových kurtů do televizní Ordinace. Petra Kvitová si zahraje ve známém seriálu

Magazín

  10:42
Už roky exceluje na světových tenisových kurtech, o jejím sportovním talentu není pochyb. Teď bude mít Petra Kvitová možnost ukázat i svůj herecký talent. Díky sázce s hercem Petrem Rychlým si totiž brzy zahraje v populární Ordinaci v Růžové zahradě 2.

Petra Kvitová se usmívá na tiskovce po návratu z French Open. foto: ČTK

Herec Petr Rychlý, který sám v seriálu hraje, bývalé světové jedničce nabídl roli v seriálu během blahopřání k jejím narozeninám letos v březnu. Navrhl Kvitové, že pokud vyhraje svůj první zápas po operaci ruky, roli v seriálu jí osobně zařídí.

Česká tenistka podle TV Nova nabídku přijala a když dva měsíce poté první zápas skutečně vyhrála, řekla, že sázka je platná a že se do Ordinace těší. Scenáristé seriálu už tak v těchto dnech vymýšlejí, jakou postavu by měla Petra Kvitová ztvárnit.

„Těším se a sám jsem zvědavý, jak to scenáristé vymyslí. Ale to už nechám na nich. Svoji misi jsem splnil,“ řekl herec Petr Rychlý, který se údajně jednání o účasti tenistky v seriálu postaral osobně.

„V tuto chvíli vymýšlíme s autory děj pro Petru Kvitovou. Myslím, že se diváci mají na co těšit. Mohu prozradit, že by se měla objevit v lince Čestmíra Mázla,“ prozradila producentka seriálu Simona Matásková.

Autor:

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...

Mohlo by vás zajímat