Pátek 27. ledna 2023, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Založil Playboy. Teď se 84letý Hefner zasnoubil s o 60 let mladší ženou

Lidé

  7:00
LOS ANGELES - Zakladatel legendárního pánského časopisu Playboy Hugh Hefner se v pátek zasnoubil se svou o 60 let mladší přítelkyní Crystal Harrisovou. "Když jsem Crystal navlékl prsten, přemohly ji slzy. Jsou to nejšťastnější Vánoce, co pamatuju," napsal v sobotu Hefner v sociální síti Twitter.

Zakladatel Playboye se svou mladou snoubenkou foto: Reprofoto

Čtyřiaosmdesátiletý novinář se letos v září rozvedl se svou manželkou Kimberley Conradovou-Hefnerovou, s níž ovšem už nežije deset let. Vzali se v roce 1989, kdy se kráska stala Playmate roku. Mají spolu dva syny, kteří teď studují na univerzitě. S první ženou Mildred Williamsovou se Hefner rozvedl v roce 1959.

Čtěte také:

Po letošním rozvodu Hefner žil ve své vile Playboy Mansion v Los Angeles s různými partnerkami, většinou několika najednou. Za jídlo a zábavu utrácí měsíčně údajně kolem 43.000 dolarů (832.000 korun). Jeho aktiva přesahují 43 milionů dolarů (832 milionů korun), do čehož nejsou započítány akcie a majetek Playboye.

Čtyřiadvacetiletá Harrisová byla na stránkách Hefnerova čaopisu jako Playmate v prosinci roku 2009.

Autor:

Deníčková soutěž: Vyhrajte čtení na dlouhé zimní večery
Deníčková soutěž: Vyhrajte čtení na dlouhé zimní večery

Sdílejte příběh ze života, napište deníček a vyhrajte skvělou sérii knih od Jo Nesba, ve kterých své detektivní schopnosti předvádí sám rozervaný...

Mohlo by vás zajímat