Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Znásilnil mě vlastní otec, svěřila se Naďa Urbánková v nové knize

Lidé

  11:13
PRAHA - Připravovaná kniha A příště lépe od Dušana Spáčila odhalila temnou epizodu z dětství Nadi Urbánkové. Zpěvačka v ní líčí traumatický zážitek, při kterém ji doma znásilnil vlastní otec.

Zpěvačka Naďa Urbánková foto: ČTK

Naďa Urbánková svého otce velmi milovala. "Jednou mě ale táta vzal nahoru na půdu. Sedl si tam na židli a řekl mi: 'Pojď sem a posaď se na mě.' A prostě mě znásilnil," píše se v knize. Ukázky ze životopisu zpěvačky zveřejnil deník Blesk.

"Začala jsem nejdřív plakat a pak strašně moc křičet. Tak, až se vyděsil a nechal toho," cituje Blesk hrozivé vzpomínky z knihy. Otec zpěvačky byl nemocný a celé dny trávil doma na invalidním důchodu. Urbánková ho měla přesto velmi ráda a hrozivý incident brzy vytěsnila ze své mysli. Otec zemřel před jejíma očima ještě když byla Naďa ještě malá.

Co se vlastně stalo, si Urbánková uvědomila až v období dospívání. "Až tehdy mi mi totiž v celé hrůze došlo, co mi to udělal a co jsem tenkrát, ve svých devíti letech, nechápala," píše Blesk.

Čtěte také

Obávala se totiž, že po ztrátě panenství se na vesnici nikdy nevdá. Traumatický zážitek ovlivnil její vzahy s muži, se kterými dlouhou dobu odmítala jakýkoliv fyzický kontakt.

Životopisná kniha, kterou ve spolupráci s Urbánkovou píše novinář Dušan Spáčil, odhaluje také detaily o vztahu s Josefem Abrahámem nebo tragickou zkušenost s porodem mrtvého dítěte.

Autor:

Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho
Sex je jako chipsy. Chcete ho, dáte si ho a akorát vás bolí břicho

Alespoň to říká Marek Cinko, sochař, který prošel různými profesemi. Byl počítačovým grafikem, prodavačem, tesařem a tantra masérem. Právě při...