20. července 2009 16:41 Lidovky.cz > Relax > Vztahy

Milostný dopis zapadlý za krb zpozdil svatbu o 16 let

Ručně psaný dopis - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ručně psaný dopis - ilustrační foto | foto: Shutterstock

LONDÝN Po šestnáctiletém odloučení zaviněném zapadnutím dopisu za krb oslavili konečně v pátek svatbu dvaačtyřicetiletý Brit a jeho stejně stará někdejší snoubenka ze Španělska. Jejich příběh, jakoby vystřižený z děl Rosamunde Pilcherové, líčí dnešní britský tisk.

Steve Smith a Carmen Ruizová-Pérezová se do sebe zamilovali před 17 lety, když Carmen byla v Británii na výměnném studentském pobytu. O rok později se zasnoubili, ale jejich vztah se přerušil, když Carmen odjela pracovat do Paříže.

O něco později stále zamilovaný Brit v naději, že se s Carmen znovu shledá, napsal její matce do Španělska. Dopis ale zapadl za krb a zůstal tam přes deset let, dokud se s krbem nehnulo kvůli opravě.

"Když jsem dopis dostala, nevolala jsem Steveovi hned, měla jsem hroznou trému. Pořád jsem sluchátko zvedala a zase pokládala. Ale věděla jsem, že zavolat musím," citoval dnes šťastnou novomanželku list Herald Express.

Pozadu nezůstal ani novomanžel: "Když jsme se zase setkali, bylo to jako ve filmu. Běželi jsme přes letiště, abychom se vrhli jeden druhému do náruče.

Okamžitě jsme se do sebe zamilovali znovu. Ani ne 30 vteřin po setkání už jsme se líbali."

ČTK, Lidovky.cz

Advantage Consulting, s.r.o.
KONSTRUKTÉR FOREM SENIOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Středočeský kraj
nabízený plat: 35 000 - 45 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz