10. listopadu 2010 16:29 Lidovky.cz > Relax > Móda

Jackson 5 uvádějí na trh řadu oblečení inspirovanou svými kostýmy

Oblečení známé skupiny bude ke koupi na internetu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Oblečení známé skupiny bude ke koupi na internetu. |

Vlastní řadu oblečení inspirovanou svými kostýmy i legendárními outfity zesnulého Michaela Jacksona se rozhodla uvést na trh skupina Jackson 5. Na vzniku oblečení se podíleli Jackie, Tito, Jermaine, Marlon a Randy Jacksonovi spolu s dědici Michaela Jacksona a řada dostala název J5 Collection, napsal list The Daily Telegraph.

Řada bude zahrnovat například i trička s obrázky skupiny z jejího vrcholného období v 60. a 70. letech minulého století nebo repliky koženého sáčka, které měl Michael Jackson na videoklipu k písním Thriller a Beat It. Pro nadcházející sezónu jsou v plánu také řady bot a brýlí.

Oblečení známé skupiny bude ke koupi na internetu.

"Pomýšlel jsem na tohle už dlouho. Viděl jsem přátele, jak jsou s jejich řadami úspěšní, třeba Puffy s Seanem Johnem," řekl nejstarší ze sourozenecké skupiny Jackie Jackson. "Jsem v téhle branži už dlouho a naše jméno je známé po celém světě," dodal.

Oblečení J5 Collection bude na prodej například prostřednictvím internetového serveru J5collection.com. Trička budou stát od 32 dolarů (asi 570 korun) a kožená saka budou zhruba za 600 dolarů (10.700 korun).

ČTK, Lidovky.cz