25. května 2009 14:05 Lidovky.cz > Relax > Móda

Jak vybrat tašku ke kočárku?

Kabelka - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kabelka - ilustrační foto. | foto: Reprofoto

Porodila jsem druhé dítě a manžel mi řekl, abych si dárek vybrala sama. Chtěla bych kabelku, jenže vozím kočárek, za ruku starší dítě a spoustu věcí... Ráda bych něco šmrncovního, originálního, kvalitního, prostě něco, co bude víc než jen taška na peněženku. Profláklé značky jako Louis Vuitton nebo Dior mě ale nelákají. Umím si představit, co všechno u sebe během dne potřebujete mít. Také mám dvě děti, ale když byly malé, tak u nás ještě takový výběr, co se týče tašek, nebyl.

Klára Klempířová.Dnes bych maminkám doporučila LeSportsac (www.lesportsac. com). Tahle americká značka k nám přišla nedávno s velkým sortimentem kabelek a účelových tašek. Za oceánem je oblíbená tak, že prý není Američanky, která by nevlastnila alespoň jeden model. Nedivím se. Mají originální kousky s nenapodobitelnými potisky, prvotřídně zpracované do praktických tvarů. Jsou z textilie, z nylonu, který se netrhá, moc neváží, a co je super - dá se prát. Je libo tašku na přebalování miminka, na pleny nebo na podložku na piknik?


Nebo kabelku na doklady, časopisy, kosmetiku?
Užijete termosáček na svačinu, ledvinku nebo pouzdro na mobil? Tahle firma má v nabídce všechno a za slušné ceny. Tašky seženete například v obchodech Destroy. Speciální tašku určenou pro maminky s dětmi, takzvaný baby bag, seženete v prodejnách Anna & Viktorie, Babywelt a HomeArt.

A jako dárek od manžela si vyberte lahůdku, nylonovou kabelku z exkluzivní kolekce, kterou pro LeSportsac vytvořila proslulá módní návrhářka Stella McCartney (na obrázku). Mají je v pražském butiku The Address v Pařížské ulici č. 5.

Svoje dotazy pište na modniordinace@lidovky.cz

, Lidové noviny

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.