Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Justin Timberlake navrhl vlastní kolekci oblečení pro značku Levis

Móda

  6:39
Plátno, flanel i denim. Zpěvák a herec Justin Timberlake nosí levisky od dětství, které strávil v americkém Memphisu, značce ale zůstal věrný i v dospělosti.

(ilustrační snímek) foto: Levis

Desetinásobný držitel Grammy přestavil společnou kolekci „Fresh Leaves“ na začátku října. „Tahle spolupráce je v podstatě potvrzením, že dětské sny se plní,“ říká Timberlake a dodává: „Oblečení je pro tvůrčí proces a výkon muzikanta stejně důležité jako samotná hudba. Tato kolekce je mým pokusem o sdílení některých zážitků.“

Justin Timberlake představuje svou vlastní kolekci Fresh Leaves navrženou pro...
Justin Timberlake představuje svou vlastní kolekci Fresh Leaves navrženou pro...

Zpěvák pracoval s týmem návrhářů značky v sanfranciské Eureka Innovation Lab, v archivech nebo Haus of Strauss. Výsledkem je 20dílná pánská kolekce nejkultovnějších střihů značky, důvěrně známé kousky, barvy a tvary, ale s neočekávanými moderními prvky – prostě klasika v novém.

Najdete v ní moderní streetwearové prvky a pohrává si s proporcemi, které nabízejí nadměrné velikosti nebo prodloužené délky i kapuce. 

Justin Timberlake poprvé spolupracoval se značkou Levis v loňském roce, kdy upravil džísku k oslavám 50. výročí tohoto kultovního kousku. Partnerství se pak prohloubilo kolekcí pro jeho koncert v New Yorku a turné.

Autor: