18. května 2009 14:34 Lidovky.cz > Relax > Móda

Nesnáším běhání po obchodech

Moderátorka Z1 Aneta Snopová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Moderátorka Z1 Aneta Snopová. | foto: Reprofoto

Moderátorka zpravodajské televize Z1 Aneta Snopová se na televizní obrazovce objevuje v oblečení, které jí nakupují kostymérky.

V práci mám asi deset sak, černé kalhoty a barevné topy. Každá z moderátorek máme svůj styl a kostymérky to naštěstí respektují, takže se nestane, že by mě někdo nutil nosit halenku s volánky, když se o mně ví, že mám ráda sportovní styl. Navíc od té doby, co pracuji na Z1, chodím bezvadně oblečená i v soukromí.
Moderátorka Z1 Aneta Snopová.
Naše kostymérka Iva Vobrová má totiž vlastní obchod, ve kterém prodává moje oblíbené značky Pepe Jeans a Desigual. Stačí jí říct, co potřebuji, a ona mi to donese. Díky tomu, že mě zná a ví, co se mi líbí i jakou mám velikost, se prakticky vždycky trefí. To je pro mě velké štěstí, protože nesnáším chození po obchodech, nebaví mě to, a navíc mám pocit, že mají všude to samé.

1. Boty – G-Star Raw

Boty nikdy nenakupuji s tím, že je potřebuji. Vždy je to náhoda a láska na první pohled. Jakmile mě nějaké zaujmou, jdu a koupím si je. Když váhám, tak je nekoupím. Tyto jsem viděla ve výloze a za pár minut už byly mé.

2. Džíny – Pepe Jeans

Od stejné značky jich mám několik. Naši kostymérku Ivu vždycky poprosím, ať mi přinese nějakou sukni, ale nakonec si zase koupím džíny. Nejraději mám úzké tmavě modré, mám jich několik prakticky stejných, protože jim zkrátka nedokážu odolat. V létě ale dávám přednost lehkým šatům.

3. Triko – Desigual

Mám ráda trika s vtipem, ať už jde o potisk nebo o střih. Trika od španělské značky Desigual tuhle podmínku splňují.

4. Sako – Pepe Jeans

Na televizní obrazovce jsem nejčastěji vidět v sacích značky Bibba. Mimo televizi nosím stejně jako dnes saka od Pepe Jeans. V soukromí mám nejraději mikiny značky Retro.

Doplňky od značky Dyrberg/Kern.

5. Doplňky

V práci nosím doplňky převážně od značky Dyrberg/Kern. Jsou z kovu a krystalů a mají jednu velkou výhodu – jejich zapínání je uzpůsobeno tak, že je možné měnit délku řetízku, a šperk se tak dá přizpůsobit k jakémukoli saku.

Dva z nich mám dnes na sobě.
V soukromí šperky skoro nenosím, protože mám malé děti, které mě za ně tahají. Výjimkou jsou letní dovolené, odkud si ráda vozím náramky a korálky.

Eva Škultétyová