7. srpna 2011 7:00 Lidovky.cz > Relax > Móda

Šaty Pippy Middletonové může mít teď každá

Pippa Middletonová s družičkami očekává příjezd své sestry Kate | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pippa Middletonová s družičkami očekává příjezd své sestry Kate | foto: ČTK/AP

Na královské svatbě zazářila kromě samotného páru i sestra nevěsty Pippa Middletonová. Mnoho žen by si přálo mít její šaty - teď mají šanci. Na konci léta jde do prodeje jejich kopie.

Britský obchodní řetězec Debenhams dá v září do prodeje omezenou sérii kopie šatů, které měla na sobě při svatbě prince Williama a Catherine Middletonové nevěstina sestra a svědkyně Philippa. Zájemkyně si je mohou už teď rezervovat, oznámil dnes Debenhams.

Splývavá, vpředu hluboce vystřižená a vzadu knoflíčky zdobená róba slonovinové barvy sklidila při svatebním obřadu velký úspěch. Navrhla ji Sarah Burtonová, která vytvořila také svatební šaty nevěsty. Podle britského tisku stála asi 23.000 eur (asi 575.000 korun).

Pippa Middletonová šla své sestře Kate za svědkyni

Kopie budou podstatně levnější - přijdou na 195 eur. Řetězec čeká, že o ně bude velký zájem. Do prodeje dá také kopie smaragdové róby, kterou si Philippa, pro přátele Pippa, oblékla o sestřině svatebním dnu na recepci v Buckinghamském paláci.

Přitažlivá osmadvacetiletá tmavovláska vzbudila na svatbě senzaci a její fotografie od té doby pravidelně zaplňují stránky britských společenských časopisů.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz