Čtvrtek 2. dubna 2020svátek má Erika 11 °C skoro jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Móda

Šaty Pippy Middletonové může mít teď každá

Pippa Middletonová s družičkami očekává příjezd své sestry Kate | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Pippa Middletonová s družičkami očekává příjezd své sestry Kate | foto: ČTK/AP

Na královské svatbě zazářila kromě samotného páru i sestra nevěsty Pippa Middletonová. Mnoho žen by si přálo mít její šaty - teď mají šanci. Na konci léta jde do prodeje jejich kopie.

Britský obchodní řetězec Debenhams dá v září do prodeje omezenou sérii kopie šatů, které měla na sobě při svatbě prince Williama a Catherine Middletonové nevěstina sestra a svědkyně Philippa. Zájemkyně si je mohou už teď rezervovat, oznámil dnes Debenhams.

Splývavá, vpředu hluboce vystřižená a vzadu knoflíčky zdobená róba slonovinové barvy sklidila při svatebním obřadu velký úspěch. Navrhla ji Sarah Burtonová, která vytvořila také svatební šaty nevěsty. Podle britského tisku stála asi 23.000 eur (asi 575.000 korun).

Pippa Middletonová šla své sestře Kate za svědkyni

Kopie budou podstatně levnější - přijdou na 195 eur. Řetězec čeká, že o ně bude velký zájem. Do prodeje dá také kopie smaragdové róby, kterou si Philippa, pro přátele Pippa, oblékla o sestřině svatebním dnu na recepci v Buckinghamském paláci.

Přitažlivá osmadvacetiletá tmavovláska vzbudila na svatbě senzaci a její fotografie od té doby pravidelně zaplňují stránky britských společenských časopisů.

Premium

Nemilosrdná věznice Mírov. Hodina světla denně zlomí i ty největší bosse

Věznice Mírov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslední kamenný schod je sešlapaný, obroušený do lesku a jako by se prohýbal pod tíhou všudypřítomného zla. Denně na...

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Ojetý vůz s DSG. Zjišťovali jsme jaké závady hrozí a kolik stojí oprava

Grzegorz Polkowski - SAMKO – servis samočinných převodovek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Rok od roku se zvyšuje poptávka po ojetých autech se samočinnými převodovkami. Je to jednoznačně důsledek jejich...

Máte virový, nebo bakteriální zánět? Vyzkoušeli jsme domácí CRP test
Máte virový, nebo bakteriální zánět? Vyzkoušeli jsme domácí CRP test

Dvacet testerek mělo možnost vyzkoušet domácí CRP test od Veroval. Jeho pomocí dokážete prověřit, jestli vám v těle řádí virový, nebo bakteriální zánět. Jak testy dopadly? A vyplatí se je pořizovat?