29. září 2010 12:26 Lidovky.cz > Relax > Móda

Trapas na soutěži krásy. Moderátorka oznámila špatnou vítězku

Moderátorka Sarah Murdoch (vpravo) vyhlásila omylem špatňou vítězku Next Top Model. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Moderátorka Sarah Murdoch (vpravo) vyhlásila omylem špatňou vítězku Next Top Model. | foto: www.youtube.comReprofoto

SYDNEY Radost i dojatou děkovací řeč v přímém přenosu stihla vítězka televizní reality show Australia's Next Top Model, než moderátorka pořadu zjistila, že omylem ohlásila nesprávné jméno.

Moderátorka Sarah Murdochová ve finále vysílaném v úterý večer ohlásila jako vítězku devatenáctiletou Kelsey Martinovichovou. O několik minut později s rukou před obličejem se začala kostrbatě omlouvat a vysvětlovat, že skutečnou vítězkou, o níž v hlasování rozhodli televizní diváci, je osmnáctiletá Amanda Wareová.

Omyl podle ní způsobila chybná informace, kterou dostala do sluchátka z režie.

Martinovichová vzala celou záležitost sportovně, omluvy odbyla a objala Wareovou. Televize už oznámila, že coby kompenzaci za chybu dostane Martinovichová 20 000 australských dolarů (asi 350 000 korun) a cestu do New Yorku, která je rovněž součástí hlavní výhry.

Lidovky.cz, ČTK