26. ledna 2011 14:36 Lidovky.cz > Relax > Vztahy

Muž zavolal na svou sexuchtivou manželku policii, chtěl se vyspat

Odhalená ňadra - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Odhalená ňadra - ilustrační foto. | foto: Shutterstock

BERLÍN Turek žijící na jihozápadě Německa si zavolal na pomoc policii, aby zklidnila jeho příliš sexuálně náročnou manželku. Muž byl unavený a chtěl se vyspat do práce. Jeho náruživá žena ho ale nenechala a vyžadovala po něm plnění manželských povinností.

Již velmi vyčerpaný muž zavolal v úterý večer na policii ve Waiblingenu a požádal strážce zákona, aby mu pomohli zajistit noční odpočinek, uvádí se ve sdělení policie, o němž nformovala  agentura AFP.

Turek prohlásil, že je ženatý už 18 let, má dvě děti, ale také ženu, která si osobuje dominantní postavení a pokořuje jej. Vysvětlil, že kvůli tomu před čtyřmi lety opustil manželskou ložnici a spí v obýváku.

Nedávno se rozhodl rozvést a přestěhovat, aby měl konečně klid, a také aby ráno mohl jít odpočatý do práce, což je nyní nemožné, uvedla policie. Žena za ním totiž v noci chodí do obýváku a neustále se dožaduje plnění manželských povinností, upřesnila policie.

ČTK, Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz