29. dubna 2011 7:00 Lidovky.cz > Relax > Vztahy

Muži nechtějí hubené. Ženy sní o dvou chlapech

Čím dál víc párů tvrdí, že sex kvůli únavě odkládá na víkend. (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Čím dál víc párů tvrdí, že sex kvůli únavě odkládá na víkend. (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

Jaké jsou naše tajné erotické touhy? Vědci to konečně zjistili. Díky internetovým vyhledávačům přišli na to, že většina mužů dává přednost silnějším ženám a na opačném pohlaví se jim líbí chodidla. Ženy podle studie baví číst o romantice mezi dvěma muži.

Vědci odhalili naše skryté sexuální touhy díky internetovému vyhledávači Google. Zkoumali téměř jednu miliardu požadavků, které uživatelé zadávali do svého počítače, když se zrovna nikdo nedíval, píše server The Daily Mail.

Závěry výzkumu pak publikovali v knize s názvem Miliardy hříšných

Top 10 nejhledanějších výrazů

Mladí (13,5 procent)
Gay (4,7 procenta)
Starší ženy (4,3 procenta)
Prsa (4 procenta)
Podvádění manželek (3,4 procenta)
Vagína (2,8 procenta)
Penis (2,4 procenta)
Zadek (0,9 procenta)
Roztleskávačky (0.1 procenta)

myšlenek (Billion Wicked Thoughts). Autoři publikace Ogi Ogas a Sai Gaddam doufají, že se ukáže, že nic jako sexuální deviace neexistuje a žádné sexuální chování by němělo být považováno za krajní.

Průzkum je tak obrovský, že by se dal považovat za nejhlubší analýzu lidské sexuální touhy.

Baculky lepší než hubené
Jedním z jeho pozoruhodných závěrů je, že muži dávají přednost silnějším ženám před těmi vyhublými. Líbí se jim také chodidla a zajímá je tento druh erotiky. Na internetu vyhledávají obrázky nahých žen, včetně těch bizarních. Často se dívají také na starší ženy a transsexuály.

Ženy podle výzkumu rády sledujou či si čtou o sexuálním vztahu mezi dvěma muži, ale pouze tehdy, když je kladen důraz na emoce a nikoliv na sex.

Muži narozdíl od žen daleko více sní o skupinovém sexu, a na internetu vyhledávají daleko více záběry mužů v akci. Na internetu dávají přednost amatérskému pornu. Zajímají je také záběry, kde se žena podrobí dvěma homosexuálům. Ti si užívají sledování heterosexuálního porna.

Homosexuální a heterosexuální muži mají jedno společné: zajímá je hrudník, hýždě a nohy.

Za vším může být zvědavost
Odborníci tvrdí, že závěry výzkumu mohou uklidnit ty, kteří si myslí, že s nimi není něco v pořádku. Například měli obavy, že jsou perverzní nebo jinak sexuálně narušení. Jejich touhy mohou být naprosto v pořádku.

Podle některých může za tím být jen zvědavost. "Průzkum nemusí nutně ukazovat, co lidé chtějí. Často jsou třeba jen zvědaví," tvrdí americký psycholog Donald Symons. Jiní lékaři zdůrazňují, že nelze přesně zjistit, co uživatele internetu vede k tomu, aby hledali tyto výrazy.

Autoři knihy však tvrdí, že studie jasně prokazuje sexuální touhy populace. Tvrzení dokazují tím, že uživatelé se na internetové stránky vracejí a dokonce si je i platí, což znamená, že nejsou jen zvědaví.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz