11. listopadu 2013 10:00, aktualizováno  10:44 Lidovky.cz > Relax > Škola zdraví

Škola zdraví: začněte cvičit a vyhrajte ceny

Norman Academy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Norman Academy | foto:  Norman´s fitness

Každý rok je to stejné. Počátkem ledna se zaplní posilovny a fitness centra lidmi, kteří si dali novoroční předsevzetí, že konečně začnou se svým tělem něco dělat a že se budou více věnovat svému zdraví. Proč ale čekat na leden a nezískat malý náskok? Naučit se zdravěji žít můžete už teď.

Lidové noviny připravují ve spolupráci s Norman´s Fitness Školu zdraví pětitýdenní kurs, ve kterém dostanete příležitost naučit se, jak zmírnit následky dnešní hektické doby, plné stresu a civilizační zátěže.  Mezi autory tohoto projektu jsou trenéři, dietolog, fyzioterapeut, lékař a odborník na čínskou medicínu. Ti pro vás sestavili pět lekcí, které by vás měly naučit vše od správného držení těla, přes správné stravovací návyky i základní cvičební plány.

Obsah jednotlivých lekcí
1.
Správné držení těla, cvičební plán pro začátečníka
2.
Dietologie, stravování dle tradiční čínské medicíny
3.
Energizační cvičení na doma pro zdraví a eliminaci civilizačních chorob, cvičební plán na doma a do kanceláře na odstranění bolestí zad
4.
Nejčastější zdravotní obtíže a jejich řešení formou stravy, zdravotní prevence
5. Cvičební plán pro pokročilé klienty, vyhodnocení akce + rozhovor s vítězem + foto před a po

Škola zdraví je díky své komplexnosti vhodná pro širokou veřejnost - pro ty, kteří již dlouhodobě věnují svou péči dobrému zdraví i pro úplné začátečníky. Jejím cílem je poskytnout všem čtenářům pozitivní motivaci na cestě k dosažení dobrého zdravotního stavu a zároveň je srozumitelnou a zábavnou formou naučit, jak o své zdraví dál pečovat. Každý, kdo bude náš seriál pravidelně sledovat, se během pěti týdnů naučí vše, co je třeba k prevenci proti civilizačním chorobám a k jejich eliminaci.

V jednotlivých lekcích budeme postupně prezentovat konkrétní návody na zkvalitnění všech oblastí, z nichž se skládá mozaika zdraví – tedy energizační cvičení zbavující člověka stresu a harmonizující jeho energii, rehabilitační cvičení odstraňující bolesti zad a chybět nebude ani představení zásad správného stravování.

LN na svém serveru postupně zveřejní základy všech lekcí, doplněných o fotoseriál.

Na kompletní kurs je možno se přihlásit ZDE.

Na úspěšné účastníky čeká v závěru kursu výstupní test o hodnotné ceny.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz