Sobota 25. ledna 2020svátek má Miloš 1 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: 2060: Česko patří cizincům

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 126
  • Poslední: 14.10.2008 7:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
14.10.2008 7:32

materialismus nadevse.

 Ty ses dost blbej. Cesko se zaprodava ne cikanum ( nemaji prachy) ale nemcum, anglicanum a vubec komukoliv kdo zaplati.  V hlave  Ceskeho clovicka jsou penize jak cerne tak i bile , na tom nesejde. Je to nechutne . 

8.9.2008 18:40

rasismus

Hu, rasisti vylezli z děr!!!

5.9.2008 0:37

CIKÁNSKÁ MAJORITA JE JISTÁ, JAKO ÁMEN V KOSTELE

Přátelé, nač ty starosti, vše stejně spěje k cikánské majoritě. Cikánskou populaci v porodnosti nikdy nepředčíme. Po válce tady nebyl cikán ani jeden, ale pan president Beneš udělal (ještě předtím, než se 1948 spřahnul s Gottwaldem)  "dobrý" tah - nechal zmasakrovat  a vyhnet naše německé spoluobčany a vyměnilje za cikány - kdo chce, ať se raduje. Já nemohu.

3.9.2008 21:28

Kdo má rozum,

půjde dál. Ostatní můžou zůstat tady.

2.9.2008 0:50

Jakym zpusobem se imigruje do Ceska?Vi to nekdo vubec?

Kdo to vi, at to,prosim,vysvetli!  To staci, aby nekdo napr.v Bangladesi prisel na ceske velvyslanectvi a rekl, ze se chce pristehovat a je to ? Anebo tech 85 000 lidi "prosaklo" do CR derami v zakonech , a my to vime a nic proti tomu nezmuzeme?Jaky podil na tomto "human traffickingu" maji velebene a sponzorovane NGO? Neni to sjednocovani rodin uplny podvod,kdyz staci, aby jeden clovek dostal legalni pobyt a do roka za nim prijede 13 dalsich zen,deti,bratri,rodicu,kteri uz ovsem platit dane nebudou a pracovat legalne take ne?Kdo se chyti v politice nebo ve statni sprave, jako Mme Jameela nebo Visvanantan,jsou za vodou,ale ti zadny HDP nevytvareji,stejne jako raketyri z Ruska a Ukrajiny,kteri vydiraji stavebni delniky, nebo prostitutky prostituti z Ruska,kterych jsou Cechy plne.Ale muzeme si za to sami. Cesti Cikani nebo i Romove a zacali uz za komunistu za penize uzavirat snatky za ucelem legalizace cizincu, dnes to dela uz kdekdo ,komu se nedari na automatech.

1.9.2008 14:54

nejhloupější národ v Evropě

je nám dobře, dobře nám tak. Proč nemusí Slovinci vyživovat Ukrajinu a Vietnam, proč nemusí Poláci?

1.9.2008 9:55

Ať žije statistika a její moudří autořííííííí!!!!!!!!!!

30.8.2008 21:08

To není pravda

Již dnes tu žije polovina cizinců a pokud si češi nezačnou vážit sami sebe tak tu v roce 2060 nebude již česky mluvit nikdo. Např: začít udělovat dlouhodobí pobit jen těm kdo umí česka - atd.>-

1.9.2008 12:43

Re: To není pravda

dlouhodobÝ pobYt :-(

4.9.2008 0:55

Re: Re: To není pravda

 V Cechach drzitel trvaleho pobytu je vice bit nez  stardantni bily obcan.TAkze "trvaly pobit" by mel byt oficialne uznan.

30.8.2008 18:59

Ne žádné černochy a muslimy!

Ne žádné černochy a muslimy! Jsme přece národ Čechů a ne národ nějakých opic!Rv Lidi nevolte vlastizrádné strany ODS, KDU, SZ a ČSSD, protože schvalují zákon o zelených kartách a Lisabonskou smlouvu! ;-€;-€;-€Volte nějakou národní stranu, třebu tu s velkými písmeny! >->-VVVV

euportal.cz/Articles/3089-lisabonskou-smlouvu-podepisi-jen-vlastizradci.aspx

euportal.cz/Articles/3126-lisabonska-smlouva-je-katalogovy-podvod.aspx

euportal.cz/Articles/3178-zavedenim-reach-nastane-hurikan-mzp-se-stane-jedinou-a-vsemocnou-policii-u-nas.aspx

30.8.2008 19:02

Re: Ne žádné černochy a muslimy!

...nevolte...strany jako....

30.8.2008 19:10

Re: Re: Ne žádné černochy a muslimy!

Ne Lisabonské smlouvě! Až bude schválená, tak nám země jako Francie budou přidělovat statisícové kvóty socek a muslimských hrdlořezů! (Francouzi už to plánují!) Úplně stejně jako to dělal Stalin! Vždyť taky nebude trvat dlouho a z EU bude ještě horší režim než SSSR ve 20.a 30.letech! Podívejte se na ty odkazy nahoře - po schválení LS ztrácíme právo veta v oblasti imigrace! RvRv;-€;-€(Y)(Y)

4.9.2008 13:18

Re: Re: Re: Ne žádné černochy a muslimy!

To je nepřesné:

Ty, které Stalin zavíral do gulagů svoboda a demokracie staví do čela společnosti, adoruje a zahrnuje penězi uloupenými pracujícímu lidu. Jistě potvrdí i Solženicyn, pohůnek carismu, imperialismu, církve a černé sotni!

30.8.2008 10:28

clovek se vyviji dal podle toho kde zije

Je znama vec, ze imigranti  ve svem dalsim vyvoji jsou silne ovlivneni vetsinovym obyvatelstvem. Proto imigrant ve  Svycarsku  je naprosto jiny nez v Cesku i kdyz mozna vychazi ze stejneho naroda.

30.8.2008 10:39

Re: clovek se vyviji dal podle toho kde zije

To platilo drive. Dnes dovoluji elektronicka media a dopravni prostredky vznik etnicky separovanych oblasti kde prostehovalci nemaji motivaci nejak se asimilovat. Naopak, budou se snazil zkolonizovat puvodni obyvatelstvo ktere se nebude branit.

30.8.2008 11:18

Re: Re: clovek se vyviji dal podle toho kde zije

To je pravda, Nizozemsko bylo celá desetiletí zaslepeno multikulturalismem a teprve po zavraždění T.V. Gogha začali zjišťovat, že doma mají cca 1 mil. přistěhovalců, utvářející stát ve státě, jehož příslušníci často holandsky vůbec neumí a ani umět nechtějí. Proč? Protože všichni si pořídili satelity a často sledují Blízkovýchodní nebo Turecké televize typu Al-Manar (dnes již v Evropě zakázanou TV  libanonského fundamentalistického hnutí Hizbaláh).

30.8.2008 12:07

Re: Re: clovek se vyviji dal podle toho kde zije

souhlasím...

1.9.2008 12:47

Re: clovek se vyviji dal podle toho kde zije

No to je kravina, bomby v Britanii odpálily  potomci  přistěhovalců 2. a 3. generace, tvoří gheta a pomalu požadují a by se majorita, čili původní obyvatelé přizpůsobili jim.. To. co naši předkové bránili 1000 let, křesťanskou kulturu před muslimskou invazí apod... to se podaří evropským vládám za 50 let... Nakonec budeme cizinci ve své vlasti...

30.8.2008 9:20

Nakonec to všechno bude úplně jinak

Jednou demografové píšou, že vyhyneme, teď zas, že se přemnožíme. Ony ty extrapolace do daleké budoucnosti NIKDY nevychází. Jen si přečtěte články z časopisů před padesáti lety. To už dnes máme mít létající auta, sta let se mají dožít skoro všichni, na chatu jezdíme na Měsíc, vákly už nemají být.

30.8.2008 10:36

Re: Nakonec to všechno bude úplně jinak

Pote co pocet cizincu prekroci urcitou mez dojde k obcanske valce kde se cizinci pokusi ovladnout puvodni obyvatelstvo.

Drive nez u nas se tak ale stane v zapadni Evrope a to nam da motiv cizaky deportovat drive nez se oni pokusi nas vyhubit.

30.8.2008 11:03

Re: Re: Nakonec to všechno bude úplně jinak

Francie se již k tomuto bodu blíží, asi nejblíž tomu byla v roce 2005 (africké nepokoje na předměstích).

30.8.2008 12:13

Re: Re: Re: Nakonec to všechno bude úplně jinak

a co třeba v Anglii viz http://cz.altermedia.info/

Emigrující Britové - úpadek ústící v rezignaci

30.8.2008 13:03

Re: Re: Re: Re: Nakonec to všechno bude úplně jinak

váš článek potvrzuje to, o čem se mluví již delší dobu. Je dobře, že se o tom píše. Alespoň si každý uvědomí, co to je to "kulturní obohacení", o kterém se tak rádo mluví a každý by si měl položí si otázu - je o co stát?

31.8.2008 11:22

Re: Nakonec to všechno bude úplně jinak

Maji pravdu v obojim. Lidstvo jako celek se mnozi, belochu a Japoncu ubyva a Africanu pribyva znacnym tempem navzdory neurodam a AIDS. Jizni Amerika trochu ubrala.

1.9.2008 12:55

Re: Nakonec to všechno bude úplně jinak

demografove, nebo demagogove. Ja osobne nepozoruji zadne zvetsovani ci zmensovani populace v CR. Od jejiho zalozeni je skoro stale stejne. A tehdy nam patrila zakarpatska rus a casti Polska, Madarska atp. Populacni exploze je v asii, a snad i africe. Vetsinou v zemich, kde vladne chudoba. Take je divne, ze se prilivu lidi z techto zemi nebranime, jako to delaji USA nebo Velka Britanie, Kanada a pod. StB podnikatelum levna pracovni sila vyhovuje, ona vyhovovala i americanum na mexicke hranici a jinde. Tento problem zpusobuji podnikatele, kterym lezi na srdci jenom zisk za kazdou cenu a tlaci politiky k takovymto chybnym a pochybnym rozhodnutim. Za nase penize a hlasy tak prece mohou s plnym pravem rozhodovat. 

30.8.2008 9:16

Volič Národní strany

Proto volím Národní stranu, stop imigraci a místo toho podporu mladých v ČR. Když se neprodává výrobek, je třeba mu udělat kvalitní reklamu a začne se prodávat,  proč to někdo nechce udělat s mateřstvím a dětmi, že by schválně?

30.8.2008 11:01

Re: Volič Národní strany

Nejsem přívrženec extremistů, ale obávám se, že to asi brzy bude racionální volba, zaleží však na tom, kdo jsem přijde, bude-li to arabská škvára nebo černý brak, jiná volba není, protože to jsou barbaři. Černí v USA suplují naše "problémové" Romy (velmi často lze říci, buďme rádi za Romy), ve VB zase řeší jejich nevalné studijní výsledky a kriminalitu. Ve Francii tyto dvě skupiny tvoří drtivou většinu osazenstva "sociálně citlivých městských zón", jinak řečeno - problémových čtvrtí - no go zone, tedy to, co je i v USA. Do asijských čtvrtí není problém zajít, do černošských čtvrtí  v USA to již problém je, stejně jako vstup do arabsko-černošských čtvrtí v Evropě. Tato etnika, vždy budou utvářet ghetta a představovat sociální a civilizační problém - přítěž. 

Asiaté jsou jiní a velmi často opravdu úspěšní. K vůli nim bych Národní stranu rozhodně nevolil!

31.8.2008 8:46

Re: Re: Volič Národní strany

R^R^R^

2.9.2008 16:50

Re: Re: Volič Národní strany

Národní strana není extremistická!Prosím,podívejte se na její stránky.Věřím tomu,že ne všichni se nechají zhloupnout tendenčními články a zprávami.Proboha,extremismus není podpora vlastenectví a pojmenovávání problémů s menšinami pravými jmény!

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

Premium

Parkování zadarmo díky fíglu. Stačí si připlatit za vlastní espézetku

Parkuj na modré | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Češi parkující v centru Prahy na takzvaných modrých zónách zkoušejí fígl, jak nezaplatit za parkovné svého auta ani...

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...