Diskuse k článku: Jak se rodí radikál. Kde se berou lidé ochotní obětovat život své víře?

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 23.2. 2019 6:08
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
R. Stary 23.2.2019 6:08

Nedavno Putin varoval pred komunismem. ANO kopiruje Putina. Nesmite zapomenout, ze ANO vzniklo na zaklade naprivatizovanych penez. Tedy majetku,ktery kdysi nekomu patril. Ti kteri ho vytvorili byli inovativni. O dnesnich majitelich se to neda rict. A tak budeme i nadale montovna Evropy. Jestlize se nekdo u nas k necemu dopracuje, tak se to ukradne. V oblasti umele inteligence musela cizina zasahnout, tim ze na projekt neda penize. To se rozumelo.

P. Čech 22.2.2019 19:25

tvrdit, že v tomto případě by téměř žádný kandidát KSČM nebyl zvolen, stejně jako je tomu u voleb do senátu. Ono totiž zásadně nestačí jen na komunisty nadávat a na druhé straně jim pomocí volebního systému podle zásad poměrného zstoupení umožňovat zvolení do poslanecké sněmovny. Totéž se týká úplně stejně i voleb do zastupitelstev krajů, měst a obcí. Komunisty si tak parlamentní politické strany a hnutí vydržují aby měli na koho nadávat a svádět své neúspěchy.

P. Čech 22.2.2019 19:24

S těmi komunisty je to dnes, pane Starý, poněkud jinak. Oni je totiž ostatní politické strany potřebují, aby se měli vůči komu vymezovat. Potřbují svého "třídního" nepřítele. V podstatě to potvrzuje to, co jsem napsal výše. KSČM má svoje ovčany, stejně jako ODS, TOP 09, KDUČSL, ČSSD, ale i ANO 2011 , SPD či STAN. Tito jsou v rámci volné soutěže politických stran štváni novináři proti sobě a jsou vykonavateli konfliktů, jejichž pravou příčinou je čl. 5 ústavy. Ono totiž není nic jednoduššího než vypoklonkovat komunisty z poslanecké sněmovny a to ryze demokratickou cesou. Změnou volebního systému u voleb do poslanecké sněmovny na většinový, ve kterém jsou kandidáti na poslance voleni přímo. Troufám si

P. Horák 22.2.2019 17:18

Je tak. Mě, když po desáté odmítnou, jako uchazeče o zaměstnání, tak jen pokrčím rameny, protože mi nic jiného nezbývá. On má možnost stát se oslavovaným hrdinou.

R. Stary 22.2.2019 15:18

Pane Cech. A jak je to s nasimi komunisty. Byl jsem svedek, jak likvidovali lidi v uranovych dolech. Ti si rikali MUKL. "Muz urceny k likvidaci." Nikdy jsem zadneho skutecneho komunistu nepoznal. Dnes nam vladnou. Proc i u nas zlocinci masy fascinuji?

M. Mikulec 22.2.2019 7:50

Máme snad jiný problém než je islám? Proč muslimové táhnou do křesťanských zemi? Poslechnete si video s přednáškou Tommyho Robinsona, který vyrůstal v Lutonu na severu Londýna, a bude vás mrazit.

P. Čech 22.2.2019 7:24

lidé, kteří tvoří obvykle tu mlčící většinu k tomu mlčí a stávají se tak spoluvinníky následných dění. Dění, které škodí především jim samým. A o tom to všechno je.

P. Čech 22.2.2019 7:23

Svět je plný konfliktů, to ano, ale už se nikdo nepídí kde, jak a proč tyto konflikty vznikají. Podle mne tam, kde "výrobci" člověka udělali chybu při stanovování DNA mozku. Ano, konflikty vznikají v mozcích některých lidí a to zejména politiků, náboženských fanatiků a novinářů. Bohužel je velmi mnoho lidí, kteří jsou schopni z důvodu své lenosti přemýšlet na to těm obecným fanatikům skočit a uvěřit jim. Rozšiřováním komunikačních technologií je to horší a horší. Politici a náboženští vůdcové žvaní a kecají, novináři to rozšiřují, píší o tom a rovněž žvaní. Lidé jim na to nalétají, zaplňují ulice a náměstí a vyřvávají stipidní hesla, mávajíce přitom neméně kreténskými plakáty. A konflikt je na světě. Politici a náboženští fanatici za účinné pomoci novinářů rozdělují lidi podle svých ideologií na jednotlivá stáda a štvou je proti sobě. Cílem je jen zvýraznění vlastní "důležitosti", nic jiného. Normální