Úterý 7. dubna 2020svátek má Heřman, Hermína 18 °C jasno Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Grimes 13.3.2020 9:04

Toto je ale chyba médií. Dřív měli za úkol pouze lidi informovat, a dnes se snaží lidi vychovávat. A tak uvádí jen část informací, ty které se jim hodí. Lidovky to dělají taky, a často. Hlavně dnes, v době Trumpa. Příklad: Zde na Lidovkach jsem četl článek, jak nějaká paní napadla 93- letého Mexičana a zmlatila ho cihlou, protože omylem narazil do její dcery na přechodu. V stejném článku pak psali že anti-mexické chování se stává častější po výhře Trumpa, který mexičany kritizoval. Pak jsem si přečetl článek v US médiích o stejném incidentu, kde byly i fotky. Černoška v ghettu v Kalifornii zmlatila bílého 93-leteho mexičana, a řvala pritom na něj rasisticky. Pravděpodobnost že volila Trumpa je 0 (7% nejbohatších černošek volilo Trumpa). Lidovky se vůbec nestydeli fotky neuvádět a otočit to, a snažit se za to obvinit Trumpa. A takové články to jsou denně. Taky některým médiím nevěřím.

J. Nový 13.3.2020 21:17

Dobře popsáno. Média už dávno přestalo bavit informovat nezaujatě, objektivně a pravdivě o tom, co se ve světě děje, ať už je to politicky korektní nebo není. Teď je doba, kdy si média (bohužel včetně těch veřejnoprávních) hrají na jakési "vychovatele" a chtějí své čtenáře, posluchače a diváky přesvědčit, jaký je "správný" názor na to a to. A začíná to už reportéry, kteří jasně dávají najevo, co si při komentování události myslí a pokračuje různými studii, kam jsou zvání "experti", kteří jako na potvoru mají snad vždy stejné názory jako ti moderátoři studia (Trump, Babiš, Zeman,Klausové, Okamura a jejich voliči ee, kdežto chvilkaři, kavárníci, migranti a nositelé 3 - 78 pohlaví jsou skvělí a zasluhují si úctu a respekt. Akorát že si nevšimli, že to jejich přesvědčování má naprosto obrácené výsledky a každé volby to potvrzují. Nejinak tomu bude i následujících, navzdory jejich hnojometům.


Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Španělští zdravotníci přiváží jednu z madridských seniorek do hotelu, ve kterém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...