Pátek 21. února 2020svátek má Lenka 5 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Věda

Nejhezčí vysokoškolačkou je Pavlína Kadlecová

Vítězky Miss Academia ČR  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Vítězky Miss Academia ČR | foto: Miss Academia ČR

Studenti vysokých škol mají svoji miss. Soutěž o nejkrásnější a zároveň nejchytřejší vysokoškolačku vyhrála a titulem Miss Academia ČR 2011 se může pyšnit Pavlína Kadlecová. Dvacetiletá rodačka z Podivic u Vyškova studuje sociální a masovou komunikaci na Univerzitě J. A. Komenského v Praze.

Finálový galavečer patnáctého ročníku projektu Miss Academia ČR proběhl  v úterý v Kongresovém centru Zlín. Akce je zcela v režii studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Na galavečeru dívky čekalo několik disciplín. Rozhovor s porotou, ve které soutěžící ukazovaly svůj šarm a inteligenci, pantomimou projevily svou kreativitu a na závěr je čekala promenáda v plavkách, ve které předvedly svou krásu.

"Jsem moc šťastná. Když vyhlásili, že vítězkou se stává dívka číslo osm, byla jsem v šoku. Přestala jsem vidět i slyšet. Jen vím, že jsem si překontrolovala své číslo, jestli to jsem opravdu já," řekla vítězka Pavlína Kadlecová.

Titul I. vicemiss vybojovala jednadvacetiletá Markéta Břízová z Ostravy studující VŠB Technickou univerzitu v Ostravě obor Marketing a obchod. II. vicemiss se stala dvacetiletá Nikola Vavříčková z Rosic u Brna studující Právo a právní vědu na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Na galavečeru byla vyhlášena také Miss Academia on-line 2011, kterou zvolila široká veřejnost prostřednictvím internetu. S počtem 3251 hlasů zvítězila Markéta Břízová.

Nové boty a pak afterparty
Všechny soutěžící obdržely řadu hodnotných cen jako například poukázky na kosmetiku a pedikúru, 2 páry bot, balíček kuchyňského nádobí. Na vítězku pak čekaly poukazy na nákup bot v hodnotě 15 tisíc korun, luxusní hodinky, wellness víkend ve Špindlerově mlýně, kurz projektového řízení, mléčné výrobky na půl roku dle vlastního výběru a diamantový set. Vítězka  Miss Academia on-line 2011 získala dárkový šek v hodnotě 5.000,- Kč na nákup v módním klubu.

Po vyhlášení výsledku se všechny finalistky přesunuly luxusními vozy do Music Landu Zlín, kde byla připravená oficiální afterparty.

"Za celým projektem je několikaměsíční práce celého realizačního týmu, proto jsem rád, ţe vše dobře dopadlo. Korunku by si zaslouţily všechny, ale vítězkou může být jen jedna," dodal jeden z manažerů projektu Ondřej Kalvach.

Premium

Proč vyhraje vodík. Vynálezce Tůma má o budoucnosti automobilů jasno

Popularizátor vědy, novinář a pedagog Jan Tůma vynalezl v 60. letech výukový... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Už před dvaceti lety se projel vodíkovým autem, kterým chtějí Japonci na letošní olympiádě v Tokiu propagovat...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

Přivřela oči a doufala v polibek. Manžel ji místo toho shodil ze srázu

Přivřela oči a doufala v polibek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ležela vedle něj a pravidelně oddychovala. Odtáhl se od ní, co mu jen postel dovolila, a otočil se zády. Musí to udělat...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!