Čtvrtek 23. ledna 2020svátek má Zdeněk 2 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Věda

T-Mobile spouští pro mladé stahování hudby zdarma

Ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto. | foto: T-MobileReprofoto

T-Mobile umožní svým zákazníkům, kteří si aktivují některý z rodiny tarifů BAV SE, bezplatný přístup ke katalogu vydavatelství Universal Music. Stahovat bude možné libovolný počet písniček po dobu jednoho roku.

Zákazníci, kteří se v období mezi 1. zářím 2009 a 31. prosincem 2009 aktivují/prodlouží či přejdou na tarif BAV SE nebo BAV SE s Mých5 z předplacené karty, získají volný přístup k více než 300 tisícům skladeb z katalogu největšího hudebního vydavatelství Universal Music. Hudbu bude možné stahovat po dobu jednoho roku od data zřízení tarifu. Skladby určené k volnému stahování budou k dispozici v samostatném katalogu, do kterého budou mít přístup pouze příslušná telefonní čísla uživatelů zmíněných tarifů.

Služba je primárně určena pro mobilní telefony, od poloviny září však bude download možný i do počítače z webových stránek www.t-music.cz. Za datové přenosy si operátor nic neúčtuje. Na skladby se vztahuje ochrana DRM, která ovšem nebude omezovat dobu, po kterou je mohou uživatelé přehrávat. Hudba tedy zákazníkům zůstane i po uplynutí 12 měsíců.

Tarify BAV SE a BAV SE s Mých 5 s neomezeným přístupem do katalogu vydavatelství Universal Music jsou určeny pro mladé ve věku 6 až 26 let. Jejich měsíční paušál stojí 226, respektive 99 korun.

Premium

Pošťák, který vůbec nezvoní. U balíčků z Číny totiž nemusí

Pošta z Číny, ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lidé si objednávají z čínských e-shopů zboží s bezplatnou dopravou a diví se, že nedostanou balíček do ruky. Pošta má...

Premium

Tři roky od věznění v garáži. Daniel dnes pracuje a stará se o miminko

Daniel Příhoda, jehož v roce 2016 věznil s jeho tehdejší přítelkyní Zdeněk... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Daniela před několika lety unesl vyšinutý Zdeněk Hryščenko. I s jeho kamarádkou Janou. Věznil je několik dní ve...

Premium

Pohádky na odpis: kterým hrozí zákazy a cenzura kvůli korektnosti

Jiří Korn v pohádce Honza málem králem (1977) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zahrajme si na prognostiky. Magazín DNES se zamýšlí nad tím, které nejoblíbenější české vánoční pohádky začnou vadit a...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!