Pátek 10. dubna 2020svátek má Darja 5 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Věda

U:fon výrazně zlevňuje modemy pro mobilní internet

Modemy ke službě Fofr internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Modemy ke službě Fofr internet. | foto: Jiří PešekLidovky.cz

Počátkem srpna snížil náš nejmladší operátor ceny modemů určené pro využívání služby Fofr internet, a to až o 80 %. Slevy platí pro všechny zákazníky a jsou trvalé, nikoli tedy jen na určitou dobu.

U USB modemů dochází ke snížení ceny dotovaného zařízení o 2 499 Kč – z 2 999 Kč na 500 Kč, zlevnění u standardní ceny je o 2 000 Kč – z 5 000 Kč na 3 000 Kč. Wifi router lze nově pořídit v dotované nabídce za 3 000 Kč (sleva z původních 4199 Kč), v nedotované za 5000 Kč (sleva z původních 5999 Kč).
Další novinkou je také ukončení prodeje speciální nabídky Fofr internetu za 699 Kč měsíčně s přístrojem za zvýhodněnou cenu 999 Kč, neboť nové ceny se týkají již trvalé nabídky Fofr internetu s tarifem za 594 Kč měsíčně.

 Zařízení  Dotovaná cena  Standardní cena
 USB AnyData 510L  500 Kč  3 000 Kč
 USB Axesstel MV 110L  500 Kč  3 000 Kč
 Wifi Axesstel MV 410L  3 000 Kč  5 000 Kč

USB modemy Anydata a Axesstel
Vysokorychlostní bezdrátové modemy pro PC nebo notebooky. Dodávají se v balení s headsetem, prodlužovacím USB kabelem, klipem pro uchycení na displej a jednoduchým samoinstalačním CD se softwarovým telefonem. USB modem Axesstel navíc obsahuje externí anténu vhodnou v oblastech s nižší kvalitou signálu.

Wifi router
Poslední zajímavou kombinací je spojení U:fonova Fofr internetu a wifi routeru. Snadno a rychle tak lze připojit do jedné bezdrátové sítě notebooky pomocí wifi, případně využít 4 ethernetových portů, které jsou na zařízení k dispozici. Přes kabel tedy mohou být k routeru připojeny až 4 počítače, další lze připojit pomocí wifi.

Wifi Axesstel MV 410L

Svět techniky komentuje: Snížení cen koncových zařízení jistě potěší nejednoho zákazníka, neboď dosud byly ceny modemů poměrně vysoké. Například  Axesstel MV 110 má ve své nabídce také Telefónica O2, která ho prodává za 3995 Kč, kdežto U:fon ho měl donedávna o tisíc korun dražší. Nyní se situace obrátila ve prospěch zeleného operátora. Co se týče hardwarových zařízení, k dokonalosti chybí snad už jen PC karty do notebooků, které U:fon do svého portfolia zatím nezařadil.

Premium

Nemilosrdná věznice Mírov. Hodina světla denně zlomí i ty největší bosse

Věznice Mírov | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslední kamenný schod je sešlapaný, obroušený do lesku a jako by se prohýbal pod tíhou všudypřítomného zla. Denně na...

Premium

Koronavirus ještě může překvapit, říká přední světový biolog Karel Raška

Lékař Karel F. Raška převzal 26. května 2009 v Praze Cenu Společnosti pro vědu... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc označovanou Covid-19, nelze nijak podceňovat, říká český vědec Karel...

Premium

Ojetý vůz s DSG. Zjišťovali jsme jaké závady hrozí a kolik stojí oprava

Grzegorz Polkowski - SAMKO – servis samočinných převodovek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Rok od roku se zvyšuje poptávka po ojetých autech se samočinnými převodovkami. Je to jednoznačně důsledek jejich...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!