Pátek 2. prosince 2022, svátek má Blanka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Alternativa viagry? Vepřové, doporučuje prezidentka Argentiny

Magazín

  7:29
BUENOS AIRES - Argentinská prezidentka Cristina Fernándezová doporučila občanům jíst vepřové maso jako alternativu viagry. Poté co si prý s manželem dali vepřové barbecue, strávili nanejvýš uspokojivý víkend.

Viagra foto: Reprofoto

"Právě jsem se dozvěděla něco, co jsem nevěděla. Totiž že konzumace vepřového vylepší váš sexuální život. Řekla jsem si, že je mnohem lepší sníst kus grilovaného vepřového, než si brát viagru," řekla prezidentka na setkání s farmáři, kteří chovají prasata. "Všechno proběhlo o víkendu skvěle, takže to klidně může být pravda," dodala Fernándezová.

Prezidentka Argentiny Cristina Fernándezová.

V přepočtu na obyvatele je Argentina největším producentem hovězího na světě. Vláda se ale v poslední době snaží propagovat vepřové kvůli vysokým cenám hovězího a snahám o diverzifikaci masného průmyslu. "Když to zkusíte, nic vás to nestojí, tak do toho," vyzvala prezidentka ke konzumaci vepřového jako svérázné náhražky viagry.

Autoři: ,

Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?
Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?

Chodit s celou rodinou do restaurace je drahý špás. A tak se vaření stává nepostradatelnou součástí našeho života a taky předmětem partnerských...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat