11. května 2009 11:55 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Angelina Jolie nejí, pláče a zírá do prázdna

Angelina Jolie  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Angelina Jolie | foto: AFP

LOS ANGELES Angelina Jolieová, jejíž vztah s Bradem Pittem je prý definitivně v troskách, má problémy. Během natáčení nového filmu Salt se zavírá ve svém přívěsu, pláče a téměř nejí. Kolegové se proto bojí, aby se herečka znovu neuchýlila k sebepoškozování.

Hollywoodská hvězda se po většinu natáčecích dnů zavírá v přívěsu. Podnítila tím spekulace, že možná opět sáhla po sebepoškozování, k němuž se v minulosti přiznala. Napsal to list The Daily Telegraph.

Brad Pitt a Angelina Jolie

"Angie po většinu dní pláče v přívěsu a téměř nejí. Zapomíná text, chvěje se a zírá do prázdna," řekl zasvěcený zdroj britskému magazínu Now. "Je to opravdu tak zlé, že někteří členové filmového štábu mají podezření, že bere drogy, i když je to vyloučeno. Ale ti, kteří ji dobře znají, si uvědomují, že pokud se sebepoškozuje, mohlo by to být mnohem, mnohem horší." Doma se prý jakžtakž drží, ale poslouchá stále dokola jednu a tutéž písničku a téměř nespí.

Jolieová a Pitt vychovávají šest dětí, z toho tři jsou adoptované.

Jolieová v novém thrilleru Salt režiséra Phillipa Noyce ztvárňuje agentku Evelyn Saltovou, obviněnou z ruské špionáže. Ta ve snaze očistit své jméno uniká před lidmi, kteří jsou přesvědčeni, že jejím cílem je atentát na prezidenta.

Po boku Jolieové se na stříbrném plátně objeví také Chiwetel Ejiofor v roli "zlého chlapíka", který ji chce polapit za nespáchané zločiny. Pomocnou ruku šikovné agentce nabídne Liev Schreiber.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!