7. března 2007 19:15 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Beckhamovo stěhování bude vysílat televize

David Beckham se spoluhráči. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy David Beckham se spoluhráči. | foto: Torsten SilzAFP

MADRID David Beckham prodá televizím záběry ze stěhování. Přesun jeho majetku bude trvat deset dní. Americké televize si prý cení záběrů na miliony eur.

Jedenatřicetiletému Beckhamovi končí v Realu Madrid v létě smlouva, kterou neprodloužil. Místo toho uzavřel na příštích pět let smlouvu s týmem Los Angeles Galaxy.

Hráč chce podrobně zdokumentovat svůj přesun z luxusní madridské čtvrti La Moraleja do USA. Španělská televizní stanice Tele 5 přišla s informací, že jedna americká stanice Beckhamovi za vysílací práva nabídla patnáct milionů eur.

O desetidenní show je ve Spojených státech velký zájem. Diváci uvidí stěhování ábytku, balení luxusního oblečení nebo přepravu patnácti luxusních limuzín. Jestli se před kamerami objeví i fotbalista či jeho manželka Victoria, ale není jisté.

Beckhamův přestup vyvolal v Los Angeles zvýšený zájem o vstupenky na novou sezonu. Los Angeles Galaxy přinesl i nové sponzory, kteří za pronájem reklamního prostoru na jeho dresu v příštích pěti letech klubu zaplatí 49 milionů dolarů.

lidovky, čtk

Najdete na Lidovky.cz