Úterý 25. února 2020svátek má Liliana 6 °C občasný déšť Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Bohdalová se zhroutila kvůli nahým fotkám

Herečka Jiřina Bohdalová se zhroutila kvůli svým nahým fotografiím z dovolené. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Herečka Jiřina Bohdalová se zhroutila kvůli svým nahým fotografiím z dovolené. | foto: ČTK

PRAHA Populární herečka Jiřina Bohdalová se zhroutila poté, co se v deníku Aha! objevily její nahé fotografie z nedávné dovolené v Turecku. Pro 77letou herečku kvůli akutnímu zhoršení zdravotního stavu přijela záchranná služba.

Dcera Bohdalové, herečka Simona Stašová, serveru iDnes.cz potvrdila, že její matka utrpěla nervový šok. "Zcela se z toho zhroutila. Ještě ráno chtěla jít točit, ale v takovém stavu by to opravdu nešlo. Proto jsem zavolala pohotovost. Teď už je maminka doma," uvedla Stašová. Podle ní si její matka, která patří k nejpopulárnějším českým herečkám, na sklonku svého života takovou potupu nezasloužila.

Bohdalová o focení údajně věděla
Bulvární deník Aha! v dnešním vydání otiskl sadu fotografií Bohdalové, které údajně pořídil jeden z rekreantů. Herečka je na nich zachycena, jak po koupání nahá na balkóně hotelu věší plavky.

Bohdalová byla v Turecku na tenisovém turnaji českých celebrit. Herečka podle své dcery zatím neví, jak bude záležitost řešit. "Netuším, jak se k tomu postaví. Ale je to opravdu hrůza," dodala Stašová.

Šéfredaktor deníku Aha! František Nachtigal tvrdí, že redaktoři s herečkou den před otištěním fotografií mluvili a ona prý "k celé věci přistupovala spíše pragmaticky". "Tyto fotografie byly pořízeny naším čtenářem bez nároku na jakýkoli honorář. Paní Bohdalová o tom věděla," uvedl Nachtigal. 
Premium

Pošťák, který vůbec nezvoní. U balíčků z Číny totiž nemusí

Pošta z Číny, ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lidé si objednávají z čínských e-shopů zboží s bezplatnou dopravou a diví se, že nedostanou balíček do ruky. Pošta má...

Premium

Tři roky od věznění v garáži. Daniel dnes pracuje a stará se o miminko

Daniel Příhoda, jehož v roce 2016 věznil s jeho tehdejší přítelkyní Zdeněk... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Daniela před několika lety unesl vyšinutý Zdeněk Hryščenko. I s jeho kamarádkou Janou. Věznil je několik dní ve...

Premium

Pohádky na odpis: kterým hrozí zákazy a cenzura kvůli korektnosti

Jiří Korn v pohádce Honza málem králem (1977) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zahrajme si na prognostiky. Magazín DNES se zamýšlí nad tím, které nejoblíbenější české vánoční pohádky začnou vadit a...

7 tipů, jak zatočit se stresem
7 tipů, jak zatočit se stresem

Doba se neustále zrychluje. Často se za celý den nestíháme ani zastavit. Přitom stačí změnit pár návyků a objevit díky nim krásu pomalejšího tempa, relaxaci a prožitek přítomného okamžiku.