Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Bohdalová se zhroutila kvůli nahým fotkám

Magazín

  15:11
PRAHA - Populární herečka Jiřina Bohdalová se zhroutila poté, co se v deníku Aha! objevily její nahé fotografie z nedávné dovolené v Turecku. Pro 77letou herečku kvůli akutnímu zhoršení zdravotního stavu přijela záchranná služba.

Herečka Jiřina Bohdalová se zhroutila kvůli svým nahým fotografiím z dovolené. foto: ČTK

Dcera Bohdalové, herečka Simona Stašová, serveru iDnes.cz potvrdila, že její matka utrpěla nervový šok. "Zcela se z toho zhroutila. Ještě ráno chtěla jít točit, ale v takovém stavu by to opravdu nešlo. Proto jsem zavolala pohotovost. Teď už je maminka doma," uvedla Stašová. Podle ní si její matka, která patří k nejpopulárnějším českým herečkám, na sklonku svého života takovou potupu nezasloužila.

Bohdalová o focení údajně věděla
Bulvární deník Aha! v dnešním vydání otiskl sadu fotografií Bohdalové, které údajně pořídil jeden z rekreantů. Herečka je na nich zachycena, jak po koupání nahá na balkóně hotelu věší plavky.

Bohdalová byla v Turecku na tenisovém turnaji českých celebrit. Herečka podle své dcery zatím neví, jak bude záležitost řešit. "Netuším, jak se k tomu postaví. Ale je to opravdu hrůza," dodala Stašová.

Šéfredaktor deníku Aha! František Nachtigal tvrdí, že redaktoři s herečkou den před otištěním fotografií mluvili a ona prý "k celé věci přistupovala spíše pragmaticky". "Tyto fotografie byly pořízeny naším čtenářem bez nároku na jakýkoli honorář. Paní Bohdalová o tom věděla," uvedl Nachtigal. 
Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!