26. října 2012 16:00 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Cena první noci? Žena prodala své panenství za 15 milionů korun

V Praze je blaze. Podle americké seznamky si tu libují hlavně bohatí sukničkáři.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V Praze je blaze. Podle americké seznamky si tu libují hlavně bohatí sukničkáři. | foto: Shutterstock

Za 780 tisíc dolarů (skoro 15 milionů korun) prodala v internetové aukci své panenství 20letá studentka v Brazílii. Catarina Miglioriniová médiím řekla, že peníze chce použít na studium lékařství nebo dát na charitu.

Organizátor dražby, australský filmař Justin Sisely ale podle webu huffingtonpost.com uvedl, že Miglioriniová mu tvrdila, že šlo čistě o obchodní rozhodnutí.

Dražby se účastnilo 15 dražitelů z Indie, USA, Brazílie a z Japonska, odkud nakonec přišla nejvyšší nabídka. Aukci zorganizovala internetová stránka s australskou doménou virginswanted. Kromě Catariny na ní své panictví nabízel také jednadvacetiletý Rus Alex. Za 3000 dolarů (více než 57.000 korun) jej nakonec vydražila brazilská zájemkyně "Nene B". U fotografií Catariny i Alexandra byl dnes na internetové stránce anglický nápis "Prodáno" a web tvrdil, že dražba panenství skončila.

Třicetiletý Sisely chce o celém podniku natočit dokument. Spíše než o sex v něm ale prý půjde o to, zachytit změnu v životech obou hlavních protagonistů, na které je nyní kvůli dražbě upírána větší pozornost. Australská média tvrdí, že Miglioriniová bude vítězi aukce, který je uváděn jako Natsu, "předána" na palubě letadla na cestě do Austrálie. O panenství ale prý přijde na jiném místě, které je drženo v tajnosti.

ČTK